15 June, 2024

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İş Bankası ülkemizde kurulan ilk özel banka olmasının da verdiği güç ile milyonlarca vatandaşımıza hizmet veriyor. Gelişimlere her zaman ayak uydurarak günümüze kadar gelmeyi başaran banka müşterilerine farklı yollardan hizmet vermektedir. Bu yollardan birisi de telefon bankacılığı ile bağlanan müşteri hizmetleri yetkilileridir.

birevim faizsiz ev

Bu hizmeti 7/24 hiçbir kesinti olmadan kullanmanıza izin verildiği aktarılmaktadır. Tabi bunun yanında bilinmesi gereken bir noktada yoğun saatlerde arandığı zamanlarda müşteri temsilcisine bağlanmak çok da kolay olmamaktadır. Aksine çok zor bir şekilde işlem yapıldığı bilinmektedir. Ancak doğru adımları ve tuşlamaları atmanız halinde dakikalar içerisinde müşteri temsilcisine direk olarak bağlanabilirsiniz. Ama yine de yoğunluk varsa biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

İş Bankası müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmanın farklı yöntemleri vardır. Öncelikle telesekreteri dinlemeli ve onların söylediği rakamlara tuşlamanız gerekiyor. Bu kısmı atladıktan sonra dahi eğer çok yoğun bir günde aradıysanız 30 dakikadan fazla telefon beklemek zorunda kalabilirsiniz. O iç karartıcı müziği dinlemek istemiyorsanız aşağıda ki adımları atmalısınız veya alternatif bankacılık hizmetlerini kullanmalısınız.

  • İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0 850 724 0 724 numarasını veya 444 02 02 numarasını aramanız gerekiyor.
  • Sesli yanıt hizmeti açıldığında sonra ilk olarak menüyü tercih etmeniz gerekiyor.
  • İstediğiniz menüye aktarım yapıldıktan sonra “0” tuşuna basmanız gerekiyor.

Yapacağınız bu tuşlama sizi direk olarak İş Bankası müşteri hizmetleri yetkilisine aktaracaktır. Birçok insanın müşteri temsilcisi ile konuşmasının altında karşısında bir muhatap olmasını ve onunla konuşarak işlemlerini yapmak istemesinden kaynaklanıyor.

İş Bankası diğer bankalar gibi gün geçtikçe müşteri hizmetleri yetkili sayısını arttırıyor olsa da hale yeterli bir şekilde hizmet vermediklerini söylenebilir. Bu hizmetin yanında bankacılık işlemlerinizi isterseniz mobil bankacılık, ATM, şubeler üzerinden de rahatça yapma hakkınız var. Bu konuda banka farklı yollar ile EFT ve Havale işlemleri yapmanıza imkan tanımaktadır. Tüm bankacılık işlemlerinizi alternatif yollar ile yaparak sorunlarınızı ve işlemlerinizi anında halletmeniz mümkün oluyor.

İş Bankası ATM Kartımı Yuttu, Ne Yapmam Gerekiyor?

İş Bankası tarafından en sık rastlanan sorunlardan birisi de ATM’de kartın yutulması ve kartın geri verilmemesi sorunudur. Bu sorunu hızlıca çözmeniz gerekiyor. 0850 724 0 724 numarasını aradıkan sonra direkt olarak kayıp ve çalıntı bölümüne tuşlamanız gerekiyor. Burada sizden kartınızın ATM tarafından yutulup yutulmadığını teyit etmeniz istenecektir. Bu işlem sayesinde kartınız kullanıma kapatılacaktır.

Müşteri hizmetleri numarasını 7/24 arayarak bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi ayrıca kayıp, çalıntı bildirimleri için, kredi kartı ve kredi başvurusu içinde kullanmanız mümkündür. Hesaplarınız hakkında bilgi alabilir, aktarımlarını kontrol edebilirsiniz ve ayrıca isterseniz telefon bankacılığını kullanarak EFT ve Havale talimatı da verebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × one =