15 June, 2024

İstanbul Yapı Fuarı başlıyor

Yapı sektörünü bir araya getiren Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 23 – 27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap’ta düzenlenecek.

birevim faizsiz ev

1978 yılından bu yana düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl da yüzlerce katılımcıyı ağırlamayı hedefliyor. YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün öncülerini bir araya getiriyor.

1250 KATILIMCI YER ALACAK

Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliğini gösteren fuar 1.250 katılımcıyı misafir edecek. Fuar,  23 – 27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap’ta düzenlenecek.

Fuarda, yalıtım, kaba yapı, tesisat, asansör, çevre düzenleme, doğrama (kapı – pencere), iç yapı ve dekorasyon, aydınlatma, iç dekorasyon, prefabrike yapılar, cephe, ısıtma – havalandırma, yapı kimyasalları gibi pekçok ürün grubu yer alacak.

Çeşitli etkinliklerin de düzenleneceği fuarda “Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar İçin Fırsatlar”, “El Yapımı Mimarlık: Basit Malzemelerle Sürdürülebilir Binalar”, “Atık: Geleceğin En Heyecan Verici, Yeni Yapı Malzemesi”, “Gayrimenkul Kimin İçin?” etkinleri düzenlenecek.

birevim
Paylaş