15 June, 2024

İstanbullulara yeni metro müjdesi!

Üsküdar Belediyesi yeni Hizmet Binasını ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, 16 Nisan Referandum İstişare Toplantısına katıldı. Toplantıda Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ilçede görev alan STK temsilcileri, Muhtarlar ve belediye çalışanları yer aldı.

birevim faizsiz ev

16 Nisan Referandumunun ülke geleceği ve genç nesillerin geleceği açısından önemli olduğunu vurgulayan Topbaş metro projeleriyle ilgili bilgi verdi. Mayıs sonu gibi Ümraniye Metrosunun, Ağustos sonu Eylül başı gibi de Çekmeköy metrosunun açılacağını söyledi. Üsküdar’dan Beykoz’a metro projesi planladıklarını ifade eden Topbaş, Çamlıca’da yapılan Camiye Altunizade’den bir Raylı sistemin yapılmasının da hedefleri arasında olduğunu belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, 16 Nisan Referandumuna ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Bu yapılan Referandum ile sistem kararlılığı önümüze geldi. Başka bir rejim olsaydı zaten bunlar konuşulmazdı. Bugün halkın iradesine sunuldu. Şuna inanıyorum ki Sayın Cumhurbaşkanımızın kendi dönemiyle ilgili en hayırlı işlerden bir tanesinin de bu olacağına inanıyorum. Yani bir siyasi parti mensubu olarak ve başkan olarak değil samimiyetimle söylüyorum.”

Kaynak: Time Türk

birevim
Paylaş