18 July, 2024

İzmir Karşıyaka’da Satılık Daire Almanın Tam Zamanı

Ege’nin incisi olarak yer alan İzmir birçok insanın göreceği yerler arasında hayal edilir. Bu şehirde yaşamak için bazı zorlukları göze almak gerekir. Bunlar arasında şehrin büyüklüğü, kalabalık lığı, sürekli seslerin olması insanların şehre alışma süreçlerinde etkili olur. Bu şehir ev sahibi olmak isteyen bir kişi özellikle çok güzel yerlerinden biri Karşıyaka’da ev almak Birevim Olsa üzerinden ev sahibi olma hayalini gerçekleştirebilir. Bu semt gün geçtikçe daha çok tercih edilir hale gelir. Çünkü çarşısı ve sahili burada yaşamak için bulunmaz bir yer olarak bilinir.

birevim faizsiz ev

Karşıyaka Ev Fiyatları

İzmir’in en gözde semtlerinden biri olan Karşıyaka insanların gün geçtikçe daha çok tercih ettiği yerler arasında yer alır. İnsanlara son yıllarda burada ev alma hayalini kurarken ev alan kişi ilk önce fiyatlara ve evin yerine bakarak alım sürecine girer. Talep çok olduğundan dolayı ister istemez ev fiyatları da yüksek fiyatlı olarak karşımıza çıkar.

  • Muga Bostanlı Sahil Yolu 3+1 fiyatlar 680.000 TL
  • Muga’da önü park sadi hoşses caddesi 595.000 TL
  • Karşıyaka bahariye mahallesi 2+1 fiyat 400.000 TL civarındadır.

Bu gibi fiyatlar ile kişilerin ev alma hayali gerçek olabilir.

Karşıyaka’da Ev Sahibi Olmak

Karşıyaka’da ev sahibi olmak için birçok neden bulunuyor. Bunlar arasında caddelerinin temiz, sahile yakın yolları, çarşısının çokça tercih edilmesi bunlar arasında yer alır. Sadece Karşıyakalılar değil İzmirlerde bu semti severek en gözde merkez haline getirir. Aranılan her şeyin her mevsim burada bulunacağı ayrı bir avantajdır. Çarşıya yakın ev sahibi olmak çarşının araçları kapalı olması kişinin güzel yerde yatırım yapmasını sağlar. Birçok mekânları ile bilinen çarşı gençlerin ve her türde yaş gruplarının buluşma noktasıdır. Özellikle Karşıyaka taraftarı bu çarşı merkezde buluşur.

İzmir Satılık Daire Fiyatları

İzmir’de yapılan araştırma esnasında birçok rapora göre İzmir Karşıyaka bölgesinde ev fiyatları şu şekilde bilinir. Cumhuriyet Mahallesi 290.000 TL, Yamanlar Mahallesi 310.000 TL, Zübeyde Hanım Mahallesi 320.000TL, Örnek Köy Mahallesi 330.000 TL olarak karşımıza çıkar.  En pahalı semt olan Mavişehir Mahallesi rekor fiyatlarla 1.000.000 TL fiyatlarından başlıyor. Sizlerde istediğiniz eve sahip olmak için link üzerinden kendinize uygun ev fiyatlarına sahip olabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Evler

İzmir’de deniz kenarında oturmak isteyen kişiler Karşıyaka semtine gelerek ev sahibi olmak ister. Bu semtte denize kenarı olan mahalleler Mavişehir, Bostanlı, Ataşehir, Aksoy gibi yerler deniz sahili boyunca 10 kilometre alana sahiptir. Bu semt temiz havasıyla eski ve yeni projelere göre ev sahibi olmak isteyenler halen talep ediyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seven − four =