17 July, 2024

Kartal Wings 2019 Haziran’da Sahiplerini Bulacak!

Kartal Wings 2019 Haziran’da Sahiplerini Bulacak! Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen Kartal Wings projesi, 12 dönüm arazi üstünde yükseliyor. Projede, genel olarak  yeşil alana 8.5 dönüm ayrılmış durumda. Kartal ilçesini en merkezi lokasyonunda yer alan proje, konforlu daireleri, sosyal donatı ve peyzaj alanlarıyla yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

birevim faizsiz ev

Ayrıcalıklı konumu ve mimarisiyle fark yaratan  Kartal Wings projesi; özgün dış mimarisi, konforlu oturuma sahip iç dizaynı, geniş daireleri, merkezi konumu, ulaşım akslarına yakınlığı ve sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Kartal Wings projesi, yaşam merkezi bünyesinde sakinlerine yönelik, ayrıca büyük bir koru planlamış durumda. Proje, unutulan mahalle yaşamı ve komşuluk ilişkilerini canlandırmak amacıyla, peyzaj alanı, yeşil ve huzurlu bir ortama ev sahipliği yapıyor.

KARTAL WİNGS, 3 BLOKTA 278 DAİRE!

Kentin içinde şehir karmaşasından uzak ve  yeşille iç içe sakin bir mahalle ortamı sunan proje, 3 ayrı bloktan oluşuyor. Kartal Wings projesinde  toplam 278 daire ve 9 dükkan mevcut. Projede yer alan daireler;  1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2 loft daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Zengin sosyal donatılara sahip olan Kartal Wings projesinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol alanı, tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark mevcut. Kartal Wings projesinin, 2019 Haziran ayında tamamlanması hedefleniyor.

birevim
Paylaş