24 April, 2024

Katılımevim’den Gebzespor’a Sponsorluk Desteği Açıklaması

Türk vatandaşlara projeleri kapsamında, faizsiz ev ve araba edinme imkanı sunan Katılımevim, ‘’Gebzespor Yaşasın’’  sloganıyla görev başına geçen yeni başkan Recep Avcı yönetimine 100 bin TL destekte bulundu. Katılımevim’in sporu desteklemek amacıyla yaptığı bu girişim sporseverler tarafından takdirle karşılandı.

birevim faizsiz ev

Gebzespor Formaları İçin Katılımevimden Destek

Gebzespor’da yöneticilik görevini yerine getiren ve genç bir girişimci olan Yasin Bozkara’nın Katılımevim ile yaptığı görüşmeler kapsamında, Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan takıma 100 bin TL’lik maddi destekte bulundu. Katılımevim bu desteği ile Gebzespor’un forma sponsorluğunu kabul ederek, Gebzespor taraftarları tarafından büyük alkış aldı.

Katılımevim’in Gebzespor’a verdiği destek, Bölge Müdürü Hasan Muhammed Durmuşun onayından geçerek, sporcuların ve takımın yararına olacak koşullarda onaylandı. Gündem maddelerine bağlı olarak, Recep Avcı başkanlığında çalışmalarını sürdüren takım’a bu dönemde yapılan ilk destek Katılımevimden geldi. Bu desteğin kamuoyuna yansıması ile diğer firmalara örnek teşkil edeceği ve spora olan desteğin artacağı belirtiliyor. Firmaların takımları ve sporu desteklemesi taraftarlar ve sporseverler tarafından büyük takdir ile karşılanıyor.

Gebzesporun Katılımevim Desteği İçin Yaptığı Açıklamalar Ne Yönde?

Gelişme üzerine Recep Avcı açıklamalarında, Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan, Bölge Müdürü olan Hasan Muhammed Durmuş ve Gebze Şube Müdürü Yasin Bozkaya’ya teşekkürlerini iletti. En büyük hedeflerinin ise başarılı bir Gebze sporu bu sezonda taraftarlarına izletmek olduğunu belirtti.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

18 − 9 =