18 April, 2024

Kendinizi Cebeci Aura’de değerli hissedeceksiniz

Sizin ve sevdiklerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yaşam Cebeci Aura’da başlıyor. İzmir’in değerli ilçesi Menemen’de yükselen proje Cebeci İnşaat imzası taşıyor. Beklentilerinizin de ötesinde hayallerinizi gerçekleştirmek için Cebeci Aura’da yaşam sizi çağırıyor.

birevim faizsiz ev

Sektörde otuz yıllık güven ve tecrübesiyle kente estetik ve değer kazandıran Cebeci İnşaatın mimarları ve mühendisleri, hayal ettiğiniz yaşam alanını sizin için tasarladı. Cebeci Aura, avantajlı fiyatları ve size özel ödeme seçenekleriyle İzmir’in en özel lokasyonu Ulukent Bölgesi’nde yükseliyor.

Sevdiklerinizle Cebeci Aura’nın ortak yaşam alanına çıktığınızda; kamelyalarda sohbeti, yeşil alan içinde dinlenmeyi, açık ve kapalı yüzme havuzlarında sporu, yürüyüş parkurlarında sağlığı, basketbol ve mini futbol sahasında eğlenceyi deneyimleyeceksiniz.Aura’nın mağazalarında gezerken konforu yaşayacak, sosyal tesislerinde dostluğu paylaşacaksınız.

Doğaya saygılı bir anlayışı benimseyen Cebeci Aura; sizi işinize, doğaya, çocuklarınızın eğitim alanlarına, kent merkezine ve mutluluğa yakınlaştıracak.

birevim
Paylaş