16 June, 2024

Kilis Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Amerikan doları ve Euro’nun Türk lirası karşısındaki değerinin her geçen gün arttığı günümüz finansal dünyasında tüketicilerin ev sahibi olması zor hale gelmektedir. Ev satın almak isteyenlerin belirli bir peşinat tutarını ödemesi gerekir. Ancak, bu peşinat bedelini dahi ödeyemeyecek durumda olanlar farklı finansal destek arayışları içerisine girerler. Konut kredisi; ev sahibi olmak isteyenlerin ilk başvurduğu finansal seçenekler arasında bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Konut Kredisi ile Ev Almak Avantajlı Mı?

Kilis kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim’den bahsetmeden evvel konut kredisi ile ev almanın avantaj ve dezavantajlarından bahsetmeliyiz. Konut kredisi; belirli şartlar dahilinde verilmektedir. Tüketicinin kredi notunun yüksek olması gerekir. Bir başka deyişle, bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını düzenli olarak ödeyen, evine haciz gelmemiş, bankalar tarafından kara listeye alınmamış tüketicilere konut kredisi verilmektedir. Ancak, her tüketicinin finansal geçmişi bu kadar parlak değildir. Bu yüzden, kredi notu düşük olan tüketiciler söz konusu konut kredisi seçeneklerinden faydalanamazlar.

Çeşitli sebeplerden dolayı konut kredisi alamayan veya almak istemeyen tüketiciler için en uygun seçenek Birevim olmaktadır. Birevim’in sunmuş olduğu imkanlar ile kıyaslandığında konut kredisi ile ev almanın zannedildiği kadar avantajlı olmadığını söylemeliyiz.

Neden Birevim’i Tercih Etmeliyiz?

Birevim’in kendine özgü ev alma yönteminde konut kredisinde olduğu gibi peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Ayrıca, tüketiciler, bankalar tarafından belirlenen yüksek taksitler ile uğraşmak zorunda kalmazlar. Faiz, vade farkı veya kira yardımı gibi ev almak isteyen kişinin maddi açıdan zorlanmasına sebep olan etmenlerden hiçbirisine Birevim’de rastlanmaz. Birevim sayesinde tüketicilerin almak istedikleri evin değeri ne ise yalnızca onu ödemelerine rastlanmaktadır.

Birevim sayesinde Türkiye’nin her yerinden ev almak mümkün hale gelmektedir. Kilis kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunmasının yanı sıra tüketiciler beğendiği herhangi bir şehirdeki evi sorunsuz olarak satın alırlar. Diğer taksitli ev alma yöntemlerinin tam aksine Birevim’de tüketicilerin satın almak istedikleri evi son derece uygun bir maliyetle elde etmesine rastlanmaktadır.

Birevim’in sunmuş olduğu en büyük ayrıcalıklardan birisi de tüketicinin aylık taksitlerini kendisinin belirlemesi yönünde olmaktadır. 60,80,120,180,240,360 veya 480 kişilik tasarruf gruplarına katılan tüketicinin aylık ödemek istediği taksit tutarlarını kendisinin belirlemesi ciddi bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Birevim sayesinde tüketiciler borçlarını erkenden bitirme şansına erişirler. Tüketiciler; satın aldıkları evin borcunu olması gerekenden daha kısa sürede bitirerek ciddi bir avantaj elde ederler. Bu sayede, diğer taksitli ev alma yöntemlerine göre evlerine çok daha kısa zamanda taşınırlar.

Birevim; dar, orta veya yüksek gelirli olmak üzere her tüketicinin ev sahibi olmasına imkan tanımaktadır. Çünkü, herkesin bütçesine uygun ödeme seçenekleri yalnızca Birevim’de bulunmaktadır. Kilis kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden Birevim ile iletişim kurun!

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Özlem Korkmaz Reply

    Kredi ve faiz derdi olmadan ev sahibi olmak gerçekten çok iyi, faizsiz ev sahibi olmak isteyenler kaçırmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four × two =