16 June, 2024

Konut kredisi çekmeden nasıl ev alabilirim?

Ev hayali kuran kiracılar yıllardır “Konut kredisi çekmeden nasıl ev alabilirim?” sorusunun cevabını ararlar. Artık ev sahibi olmak için yeni bir fırsat var. Konut kredisi çekmeden, faizsiz sistemlerle ev sahibi olmak mümkün. Bu doğrultuda bazı özel firmalar sıra tespitli yöntem ile insanları ev sahibi yapıyor. Bu firmalara kayıt olarak çekiliş sistemine dahil olabilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirli bir kişi sayısına göre insanlar ev satın alabiliyor.

birevim faizsiz ev

Yapılan çekilişte, sizin adınız çıktıysa firma sizin adınıza evi satın alıyor. Böylece herhangi bir peşinat ödemeden eve sahip oluyorsunuz. Siz yaptığınız anlaşma neticesinde taksitlerinizi firmaya ödüyorsunuz. Taksit tutarını siz belirliyorsunuz. Bu taksitlendirme 240 aya kadar uzayabiliyor. Bu yöntemin en büyük avantajı ise taksitlerinizi öderken evinizde oturabiliyor olmanızdır.

Hayalinizdeki eve kavuşmak için belli bir miktar birikiminiz varsa bunu şirkete ön peşinat olarak verebilirsiniz. Böylece geriye kalan tutar daha da az olacağından dolayı taksitlerinizin ödemesi daha az olacaktır. Vade süresini de kısa yaparak neredeyse yok denecek faiz oranlarında ev sahibi olabilirsiniz. Bu özel şirketler sayesinde “konut kredisi çekmeden nasıl ev alabilirim? şeklindeki sorularınıza yanıt bulmuş oluyorsunuz.

Bu özel firmalar sayesinde kira öder gibi taksit ödeyerek kısa zamanda hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Bu şirketlerle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

birevim
Paylaş