17 July, 2024

Konut Sahibi Olmak İsteyenlere Taksitle Faizsiz Ev Alma Yöntemi

Seneler boyunca kirada oturdunuz ve her zaman bir ev sahibi olmayı hedeflediniz. Artık konut sahibi olmak için önünüzde yeni bir fırsat var. Faizsiz ev alma yöntemleri adında geçmiş olan bu fırsat sayesinde hayalinizdeki evi faiz ödemeden satın alabiliyorsunuz. Bazı özel şirketler sıra tespiti ile insanlara ev aldırıyor. Bu yöntem için kurulmuş olan şirketlere giderek kayıt olabiliyorsunuz. Ardından yeni konut projeleri bu şirkete yazılıyor ve sizlerde dilerseniz bu proje için çekilişe katılabiliyorsunuz. Noter huzurunda yapılan özel çekilişler sayesinde belirli bir kişi sayısına göre insanlar ev satın alabiliyor. Eğer adınız bu çekilişte çıkmışsa o halde bu özel şirket sizin adınıza evi size satın alıyor. Bu sayede erkenden herhangi bir peşinat dahi vermeden evinize kavuşuyorsunuz. Ardından da sadece bu özel şirkete borçlanmış oluyorsunuz. Şirket sizinle yaptığı özel anlaşma sonucunda evin fiyatını çok düşük faiz oranlarında değerlendirerek taksitlendiriyor ve sizlere uzun vadeli avantajlı bir ödeme imkanı sunuyor. Şirketler tarafından yapılan bu taksitlendirme 240 aya kadar uzayabiliyor. Bu yöntemin en büyük avantajı ise taksitlerinizi öderken evinizde oturabiliyor olmanızdır.

birevim faizsiz ev

Eğer her zaman hayalini kurduğunuz o evi satın almak için belirli bir miktarda para biriktirdiyseniz o halde bunu şirkete ön peşinat olarak verebilirsiniz. Bu sayede geriye kalan para daha da az olacağından dolayı taksitleriniz daha az meblağlı olacaktır. Vade süresini de kısa yaparak neredeyse yok denecek faiz oranlarında ev sahibi olabilirsiniz. Bu özel şirketler sayesinde faizsiz ev nasıl alınır şeklindeki sorularınıza yanıt bulmuş oluyorsunuz.

İster peşinat ödeyerek isterseniz de peşinat ödemeden hayallerinizi süsleyen eve sahip olabilirsiniz. Ülkemizde de bir çok sayıda bulunan bu özel şirketlere kaydolarak onların konut projelerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede kira öder gibi taksit ödeyerek bir süre sonra kendi evinizi satın almış olursunuz. Size bir telefon kadar uzak olan bu şirketlerle irtibata geçerek gerekli bilgi alabilir ve kendi belirlediğiniz ödeme koşullarında taksitlerinizi planlayabilirsiniz.

birevim
Paylaş