24 April, 2024

Konutta Anneler Günü’ne özel kampanya

Gayrimenkul sektörü her yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü’ne özel kampanyalarla anneleri unutmadı.

birevim faizsiz ev

Gayrimenkul sektöründeki inşaat firmaları her yıl olduğu gibi bu yıl da annelere özel kampanyalar düzenledi. Bazı firmalar Anneler Günü’ne özel konut kampanyasında fiyatları yüzde 25’e varan oranlarda indirdi. İşte Anneler Günü’ne özel konut kampanyaları;

DKY İNŞAAT’TAN %2 İNDİRİM

DKY İnşaat Anneler Günü kampanyası kapsamında 5 projede %2 indirim sunuyor. Aynı zamanda 80 aya kadar vade farksız taksit de yapıyor. 7-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya DKY Ada, DKY Sahil, Lokum Evler, DKY Kartal ve Business Kartal projelerini kapsıyor.

EVİNPARK’TAN YÜZDE 10 İNDİRİM

Maltepe’de Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Evinpark Ada & Tepe Rezidans projesinde Anneler Günü’ne özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Toplam 432 konuttan oluşan Evinpark projesinde 2+1’den 5+1 dublekse kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Evinpark Ada Tepe Residans fiyatları metrekare bazında 6 bin 500 TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.

ESTON ŞEHİR MAHALLEM’DE %25 İNDİRİM

Eston Şehir Mahallem projesinde yine Anneler Günü kampanyası kapsamında annelere özel %25 indirim yapılıyor. 68 bin metrekare alan üzerinde Eston Şehir Mahallem projesi toplam 315 konuttan oluşuyor. Projede 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Eston Şehir Mahallem fiyatları 573 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Eylül 2017’de yapılması planlanıyor.

birevim
Paylaş