15 June, 2024

Konutta tarihi fırsat başladı

Emlak Konut GYO “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” isimli tarihi kampanyasını yarın başlatıyor. Kampanya kapsamında 30 projede 15 bin bağımsız bölümde avantajlı fiyatlar sunulacak.

birevim faizsiz ev

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu üyesi Murat Kurum, kampanyanın konut ve bankacılık sektörünün el ele vererek vatandaşın uygun koşullarda ev sahibi olmasını amaçladığını anlattı. Kurum, “Yüzde 5 peşinat olmak üzere 240 ayda yüzde 0,79 vade farkı, 120 ayda yüzde 0,45 vade farkı uygulayacağız. 60 ayda ise faizsiz ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. 20 yıl vade ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan kampanya 31 Mart 2017’ye kadar sürecek.” ifadelerini kullandı. Kalan yüzde 15’lik dilimin alıcı ile satıcı arasında kararlaştıracağını belirten Kurum, kampanyaya 9 bankanın dahil olduğunu söyledi. Bu bankaların ise Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası olduğunu belirtti.

KAMPANYAYA HANGİ PROJELER DAHİL OLACAK?

Emlak Konut GYO tarafından yarın başlayacak ve 31 Mart’ta sona erecek “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyasının geçerli olacağı projeler şu şekilde:

“Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.”konut ve bankacılık sektörünün el ele vererek uygun koşulların oluşturulmasını sağlamayı amaçladığını anlattı. Kurum “Yüzde 5 peşinat olmak üzere 240 ayda yüzde 0,79 vade farkı, 120 ayda yüzde 0,45 vade farkı uygulayacağız. 60 ayda ise faizsiz ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. 20 yıl vade ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan kampanya 31 Mart 2017’ye kadar sürecek.” ifadelerini kullandı.

birevim
Paylaş