18 May, 2024

Konya’da Senetle Araba Nasıl Alınır?

Sonunda araç almaya karar verdiniz ancak Pandemi sizi korkutuyor mu?  Size iyi haberlerimiz var korkmayın senetle araba alabilirsiniz üstelik küçük taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz. Hemen şimdi sahip olmak istediğiniz araç ile test sürüşüne başlayın;

birevim faizsiz ev

Bir araba istediğiniz tüm özelliklere sahip gibi görünebilir, ancak gerçek test sürücü koltuğundayken gerçekleşir. Otomobili günlük hayatınız da kullanır şekilde test etmelisiniz.

İşe giderseniz, aracı hem dur-kalk trafikte hem de otoyol hızlarında sürmeyi deneyin. Dağlara doğru dağ yürüyüşü yaparsanız, tırmanmak için yakındaki dik tepeleri bulabileceğinizi görün. Darbelerin üzerinden geçin, sıkı köşeler alın ve frenleri güvenli bir yerde test edin.

Araca birkaç kez binip inin ve özellikle yolcu taşımayı planlıyorsanız arka koltukta oturduğunuzdan emin olun. Kargo alanını kontrol edin. Çocukların araba koltuklarını kullanmayı planlıyorsanız, uygunluk ve kurulum kolaylığını test etmek için kendiniz getirin. Daha sonra başvurabilmeniz için arabaların fotoğraflarını çekin. Arabayı değerlendirirken dikkatiniz dağılmasın. Her şeyi gözden geçirmek için zaman ayırın. İyi bir satış elemanı otomobili deneyimleme ihtiyacınıza saygı gösterecek ve sürüş deneyimine odaklanmanıza izin verecektir. Stereoyu kapatın, böylece motorun sesini dinleyebilirsiniz.

Arabanıza karar verdiniz ve her ay ne kadar taksit ödeyebileceğinizi de biliyorsanız hemen aşağıdaki kontaklardan irtibata geçerek Konya’da Senetle Araba sahibi olun.

Konya’da Senetle Araba Satan Firma

Konya’da 3.500 türk lirasından başlayan fiyatlar ile ikinci el araç satın alabilirsiniz. Ancak yukarda belirttiğimiz şekilde mutlaka test sürüşü ile sizin için uygunluğunu gözden geçirin. Konya’da senetle araba almak için faizsiz finans firmalarını ziyaret etmelisiniz. Çünkü banka ya da bayilerden araç aldığınızda istenen peşinat ve faiz yükü yok.

Birarabam avantajı ile peşinatsız, ara ödemesiz, aylık tasarruf ettiğiniz küçük taksitlerle evinize sahip olabilirsiniz.

Konya’da senetle araba almak mümkün demiştik. Peki, ekstra ne gibi avantajlara sahipsiniz.  Bir kere her gelir gurubuna uygun farklı ödeme modelleri var. Ancak her modelde avantaj anlamında sabit olan, faiz yok, dilerseniz peşinatsız ve ara ödemesiz yine dilerseniz küçük taksitlerle senetle araba satın alabilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki irtibat bilgileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Konya senetle araba başvuru noktası

Konya’da Birarabam faizsiz siteminin iki şubesi bulunuyor.  Birisi  Karatay’da diğeri  ise Selçuklu’da bulunuyor.  Adres detaylarına ise aşağıda ulaşabilirsiniz.  Senetle araba, peşinatsız araba, küçük taksitlerle araba, ara ödemesiz kampanyalı araba almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki ofisleri ziyaret ederek detayları öğrenmektir. Hayallerinizi ertelemeyin.

Birarabam Konya / Karatay Şube

0332 351 48 14

Aziziye Mahallesi, Mevlana Caddesi, No:65 Karatay / Konya

Birarabam Konya / Selçuklu Şube

0332 238 93 13

Ferit paşa Mahallesi Ahmet Hilmi NalÇacı Caddesi No:70/A Selçuklu / Konya

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × 4 =