25 June, 2024

Koordinat Çayyolu Projesi

İnşaat ve gayrimenkul sektörü son yıllarda birçok gelişme kaydederek hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Her geçen gün farklı firmaların hayata geçirdiği projeler ile hem çok sayıda kişi ev sahibi olmakta hem de yatırım yapmak isteyenler yatırımlarını rahatlıkla yapabilmektedirler. Özellikle büyük şehirlerde bu tarz projelerin fazla bir şekilde olması, büyük şehirlerde ev sahibi olmak isteyen kişiler için büyük bir avantaj olmaktadır. Koordinat Çayyolu projesi de ilk çıktığı günden itibaren adından sıkça söz ettiren ve büyük ses getiren bir proje olmuştur. Ankara’ nın kaliteli semtlerinden biri olan Ümitköy’de hayata geçirilen bu proje sayesinde hem yatırım yolları açılmış hem de insanları kaliteli bir şekilde konut sahibi olmuşlardır. Ekonomik faktörlerin çok fazla etkilendiği inşaat ve gayrimenkul sektöründe kalabilmek ve kalıcılığını sürdürebilmek için bu tarz projeler oldukça önemlidir. Koordinat Çayyolu projesi ile hem Ankara farklı bir projeye ev sahipliği yapmış olmakta hem  de proje sayesinde ufaklı çaplı semtler büyük bir gelişme yaşamaktadırlar.

birevim faizsiz ev

Koordinat Çayyolu Kat Planları

Koordinat Çayyolu projesinde 1+1’den 5+1’ e kadar daire tipi bulabilmeniz mümkündür. Her türlü büyüklük ve kat planına uygun olarak dizayn edilmiş bu projede ailenizin rahatlığı için her şey düşünülmüş durumda. 1+1 dairede bile bir aile çok rahat bir şekilde yaşayabiliyor. Kat planları oluşturulurken işin bu boyutu da düşünülmüş durumda. Bu nedenle 1+1 dairenin küçük olacağını ve yetmeyeceğini düşünmeden daireleri giderek görmenizde fayda bulunuyor. Akıllı ev sistemi ile döşenmiş olan katlarda aradığınız her türlü konforu bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu dairelerde özellikle bayanların dikkat ettiği ince ayrıntılar mevcut bu nedenle ister ev sahipliği olarak isterseniz yatırım olarak bu daireleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Koordinat Çayyolu projesinde daire fiyatları 435 binden başlayarak değişiklik göstermektedir. Firma size ödeme konusunda esneklik sağlayabiliyor. Peşin ödemelerinizde %10 gibi bir indirim uygulanıp kalanı 24 ay vade olarak yapılıyor ya da %40 peşinat ile kalanı faizsiz 36 aya kadar taksitlendirme imkanınız da mevcut. Firmanın anlaşmalı olduğu bankalardan kredi kullanmanız da başka bir seçenek oluyor. Ancak bu konuda banka faiz oranlarını çok iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir. Her bankanın uyguladığı faiz oranları ekspertiz politikaları farklı olduğu için bu konuda uzman bir kişiden destek alarak ilerlemelisiniz. Banka faizi ile alacak iseniz toplamda faizle birlikte ödeyeceğiniz miktarı çok iyi hesaplamanız gerekiyor. Ama zaten bu proje size maliyetinizin geri dönüşünü çok kısa bir sürede ödeyebiliyor.

Koordinat Çayyolu Özellikleri

Kordinat Çayyolu projesi karma bir proje olarak geçmektedir. Proje içerisinde hem alış veriş merkezi hem ofis, hem de konut tipi daireleri bulabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi hem yatırım amaçlı hem de ev sahibi olabilmeniz için size tüm fırsatları sunan bir proje. Bir siteden beklediğiniz ne varsa bu projede rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Güvenlik konusunda hassas davranan firma özel bir güvenlik ile site girişine tamamen hakim olmuş durumda. Bunun haricinde site içerisinde hem kendiniz hem de çocuğunuz için bulabileceğiniz birçok etkinlik bulunuyor. Çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, spor salonlarının da bulunduğu bu proje beklentilerinizi fazlası ile karşılıyor.

Koordinat Çayyolu Nerede? ve Yakın Çevre

Koordinat Çayyolu projesi Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir projedir. Gelişmekte olan Ümitköy semtini sınırları içerisinde dahil eden bu proje sayesinde Ümitköy çok büyük bir gelişme kaydetmiştir. Eskişehir yoluna yakın olması sebebi ile şehirler arası ulaşımda büyük bir kolaylık kazanıyor. Aracı olmayan kişilerin şehir içi ulaşımları da düşünülmüş durumda. Proje metro ve otobüs duraklarına oldukça yakın. Bu nedenle aracı olmayan kişilerin işlerine ya da gitmek istedikleri yerlere gitmelerinde bir problem yaşanmıyor. Bu tarz büyük projeler genellikle şehir merkezlerinin dışına yapılır ancak bu proje çevresinde hastane, okul, metro istasyonunu fazlası ile bulabiliyorsunuz.

birevim
Paylaş