Konut Kredisi

KREDİSİZ EV ALMANIN YENİ YÖNTEMİ

Hemen herkes için birincil ihtiyaçlardan biri olan ev sahibi olmak, sosyal sorumluluk yaklaşımıyla hayata geçirilen projemiz sayesinde eskisine göre çok daha kolay hale gelmektedir. Kira giderlerinin aile bütçelerindeki büyük yeri, yıllar içinde birikim yapmayı güçleştirdiği gibi her geçen gün kaldırılması daha da ağrı bir yük haline gelmektedir. Pek çok insan birbirine kira öder gibi ev sahibi ol öğütlerini vermekte olsa da; banka kredisi gibi yöntemler ciddi mali yükler getirmekte ve satın alınan konutun maliyetinin oldukça yükselmesine neden olmaktadır.

Kültürümüzün en önemli değerlerinden biri bireyler arasında yardımlaşmanın çok etkin olmasıdır. Kırsal bölgelerde hala örneklerine rastlanan imece usulünü ev sahibi olmak için uygulama yaklaşımıyla çıktığımız yolda, binlerce kişiyi kendi evlerine kavuşturmuş olmamız yolumuzun doğruluğunun ispatı olarak karşımızda durmaktadır. Daha da geliştirdiğimiz sistemimiz ve hız verdiğimiz çalışmalarla daha fazla sayıda insanın hayatına dokunmayı ve değişim yaratmayı hedeflemekteyiz. Her bireyin en doğal ve öncelikli hakkı olan ev sahibi olma isteğini gerçekleştirmesini sağlamak üzere kiradan kurtul demekteyiz. Sistemimizin temelinde; bireyler arasında dayanışmaya dayalı bir sistem yatmaktadır. Aynı hayale sahip, aynı hedefe yürüyen kişilerin bir araya getirilmesini sağlayan sistemimize dâhil olan katılımcılar için farklı seçenekler ortaya koyulmaktadır. Çekilerek kimin hangi ayda ev sahibi olacağı sistem ve sabit olarak ödeme vadesinin ortasında ev sahi olunmasını garanti eden sistemde herhangi bir peşinat ödemek gerekmemektedir. Vadenin ilk aylarında ev sahibi olmayı sağlayan seçenekte ise bir miktar peşinat ödenmesi gerekmektedir. Her şekilde, hiçbir katılımcının hak kaybına uğramadığı sistemde tüm detaylar en ince ayrıntısıyla düşünülmüş ve uygulamaya geçirilmiştir.

Kredisiz ev al diyenlerin bir bildiği var diyerek sistemimize dâhil olan tüm katılımcılarımız memnuniyetlerini ifade ederek kendimizi geliştirmemize ve daha da heyecanlar işimize sarılmamıza vesile olmaktadırlar. Türkiye’nin her yerinde ev sahibi olma fırsatı sağlayan sistemimiz, çok geniş aralıklara sahip olması nedeniyle her gelir grubundan kişiye hitap etmekte ve kolaylık sağlamaktadır. Geniş hizmet ağımız ve profesyonel kadromuzla daha da fazla hayatı değiştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Benzer Yazılar
Konut Kredisi

Ev almadan önce dikkat etmeniz gereken 5 nokta

Konut Kredisi

2020 Yılında Peşinatsız Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konut Kredisi

Faizsiz Konut Kredisinde Avantajlı Kampanya

Konut Kredisi

Ev Sahibi Olmak İçin Krediye Gerek Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir