16 June, 2024

Kuzey Yakası Projesi 

Tasarımları yeni tamamlanan konut projelerinde bireylerin yeni isteklerine göre çalışmalar yürütülmektedir. Kuzey Yakası projesi de bu bağlamda ev sahiplerinin daha ferah alanlar elde etmeleri için yapılmıştır. Kat sayısının az tutulmasından metrekare alanlarının artışına kadar sayılabilecek çalışmaların ana nedeni de budur.

birevim faizsiz ev

Kuzey Yakası Kat Planları

Kuzey Yakası kat planları geniş bir şekilde tasarlanmıştır. Öncelikle komplekste toplamda 10 blok yer almaktadır. Blokların 7sinde ticaret ve ofis özelliği bulunan konutlar tasarlanmıştır. Sonraki iki blokta ise konaklama için otel, iş toplantıları için ise kongre merkezi yerleştirilmiştir. Kat planlamalarına göre geriye kalan son blok bir spor merkezi olarak kullanılacaktır. Spor tesisinin büyük olması e içerisinde farklı spor alternatiflerinin profesyonel şekilde yapılabilmesi de tesisin en önemli özelliklerinden biridir.

Kuzey Yakası Ödeme Seçenekleri

Konut sahibi olmak isteyenler için Kuzey Yakası ödeme seçenekleri alternatif kampanyaları geçerli hale getirmektedir. Geçerli kampanyalar kapsamında indirim uygulamaları ile ödemelerde kolaylık artısı elde edilebilmektedir. Toplamda %10 indirim uygulanan ödemeler için %10 oranında peşinat ödenmesi gerekmektedir. Peşinat ödemelerinden sonra ise anlaşılan zaman aralıklarında ara ödemelerin yapılması beklenmektedir. Ara ödemelerde 12. ve 24.aylarda %15 ödeme alınmaktadır. Ara ödemelerin de tamamlanmasının ardından ödemelerin %60’ı için kredi imkânları gündeme getirilmektedir. Konut sahibi olmak isteyenler için kalan konut bedeli için %0,98 oranından kredi temin edilebilmektedir. Üstelik kredinin geri ödeme taksitleri 120 aydan oluşmaktadır.

Kuzey Yakası Özellikleri

İstanbul’un önemli merkezlerine yakın olması Kuzey Yakası özellikleri arasında en önemlilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Ayrıca projede bir kapalı otopark bulunmaktadır. Bu sayede gerek görünüm açısından gerekse park yeri bulmak ve araçların güvenliklerini sağlamak gibi konular açısındasın rahat edilmektedir. Üstelik güvenlik sistemleri bulunduran projede istenmeyen durumlarla karşı karşıya da kalınmayacaktır. Binaların teknik özellikleri de oldukça gelişmiş şekilde tasarlanmıştır. Zemin çalışmalarının detaylı olarak yapılmasından sonra deprem yönetmeliğine uygun hareket edilmesi bu alanda da güvenlik artısı elde edilmesini sağlamıştır. Yapının bir diğer teknik özelliği ise yalıtım yönetmeliğine de uygun şekilde inşa edilmiş olmasıdır.

Kuzey Yakası Nerede ve Yakın Çevresi

Doğa ile iç içe olmasının yanı sıra akıllı ofis teknolojileri de sunabilen Kuzey Yakası nerede merak edilmektedir. Başakşehir’de inşa edilen proje gün geçtikçe değerini artırmaktadır. Çünkü yatırım çalışmaları ile birlikte bu alana pek çok farklı tesisin inşa edildiği görülmektedir. Üstelik projenin şuanda sunumu yapılan imkânlar çerçevesinde de herhangi bir ulaşım problemi oluşturmadığı bilinmektedir. Bunun nedenlerinden biri toplu taşıma sistemlerine yakın olması ile alakalıdır. Ayrıca bahsedildiği üzere proje içerisinde kapalı bir otopark da bulundurulmaktadır. Bu sayede özel ulaşım yollarının tercih edilmesi halinde park ve güvenlik sorunu yaşamak zorunda kalınmadan proje alanına ya da konutlara ulaşım sağlanabilecektir.

birevim
Paylaş