24 April, 2024

La Marin Kartal’da daireni bugün al 2018’de ödemeye başla!

Kartal sahilde yükselen en prestijli proje La Marin Kartal, lansman öncesi fırsatlarıyla yatırımcıya cazip seçenekler sunuyor.

birevim faizsiz ev

İstanbul Kartal’da inşa edilen La Marin Kartal, %10 lansman öncesi indirimine ek olarak %10 peşin indirimi uygulanan daireler için ayrıca, %10 lansman öncesi indirimli fiyat üzerinden %25 peşinatla %50’si bir yıl sonra, %25’i teslimde ödeme seçeneği de sunuluyor.

Geniş daire seçeneklerinin sunulduğu La Marin Kartal’da, yatırımcının her ihtiyacını karşılayacak geniş sosyal ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Lokasyonu ile de dikkat çeken proje sahile ve toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir.

PREMIUM AİLE KONSEPTİ

Muhteşem Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla öne çıkan La Marin Kartal ‘Premium Aile Konsepti’ ile tasarlanan 200 daire ve 17 ticari üniteden oluşuyor. 6.000 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan 8.205 metrekarelik bir arsada yükselen proje, 2 blok halinde inşa ediliyor. Yurtiçinde ve yurtdışında kaliteli birçok projeye imza atan mimarlık ofisi TagoArchitechts tarafından tasarlanan La Marin Kartal’da, 2+1’dan 5+1’e kadar tapu tahsisli bahçe kullanımlı dairelerin yanı sıra panoramik Adalar ve deniz manzaralı, balkonlu ve özel teraslı farklı daire seçenekleri yer alıyor.

METREKARE FİYATLARI 6.500 TL’DEN BAŞLIYOR

Daire büyüklüklerinin 63 metrekare ile 217 metrekare arasında değiştiği La Marin Kartal’da metrekare fiyatları 6.500 metrekare ile 9.500 metrekare arasında değişirken, projede yüzde 1 KDV avantajı da bulunuyor.

La Marin Kartal’ın panoramik deniz manzarasına sahip 2+1 dairelerinin büyüklüğü 81 ile 133 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dairelerinde büyüklükler 138 metrekareden başlıyor,160 metrekareye kadar çıkıyor. Loft dairelerde ise büyüklük 328 metrekareyi buluyor. Projede Prens Adaları’nı tam karşıdan gören konumuyla dikkat çeken villa tipi loft daireler de yer alıyor. Tavan yüksekliğinin 5,5 metreyi bulduğu villa tipi loft dairelerde 45 metrekarelik teraslar yer alıyor. Sitede, yeşili ve bahçe keyfini sevenler için, kendine ait 75 metrekare bahçesi bulunan daireler de mevcut. En az 5 metrekarelik balkonlarıyla, manzaranın tadını çıkarma imkanı sunan daireler, ayrıca 2 metrekarelik depo alanlarına sahip.

MARMARAY’IN YANI BAŞINDA

La Marin Kartal’ın en büyük avantajlarından biri de merkezi konumu olarak gösteriliyor. 2018 yılında tamamlanması planlanan Marmaray Ayrılık Çeşmesi – Pendik hattının Atalar durağının hemen yanı başında yer alan La Marn Kartal’dan Atatürk Havalimanı, Bağdat Caddesi, Pendik Marina gibi şehrin merkezi noktalarına araç kullanmadan rahatlıkla ulaşma imkanı bulunuyor. La Marin Kartal, ayrıca sahil şeridine 100 adım ve minibüs caddesine 70 adım mesafede bulunuyor.

birevim
Paylaş