15 June, 2024

La Marin Kartal’da lansman öncesi avantajlar

Kartal Atalar sahilinde inşa edilen La Marin Kartal projesi Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat ortaklığı imzası taşıyor. Premium Aile Konsepti ile tasarlanmış daireler geniş ailelerin her türlü ihtiyacına cevap veriyor. La Marin Kartal, ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara lansman öncesi avatajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

birevim faizsiz ev

Lüks proje zengin sosyal olanaklarının dışında konumu, sahile ve toplu taşıma araçlarına yakınlığı sebebiyle de öne çıkıyor. Avantajlı fiyatları kaçırmak istemeyen yatırımcılara lansman öncesi yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 10 peşin ödeme indirimi sunuluyor. Diğer avatajlı seçenekte ise yüzde 25 peşinat ödedikten sonra daire bedelinin yüzde 50’si bir yıl sonra ödenmeye başlanabiliyor. Kalan yüzde 25’lik tutar ise Aralık 2018’de yapılacak olan teslimde ödenebiliyor. Üstelik bu seçenekte de yüzde 10 lansman öncesi indiriminden yararlanmak mümkün.

TAGO ARCHITECHTS TASARLADI

La Marin Kartal, 200 daire ve 17 ticari üniteden oluşuyor. 2 blok halinde yükselen projede daireler, birçok kaliteli projeye imza atan Tago Architechts mimarlık ofisi tarafından tasarlandı. 2+1’dan 5+1’e bahçe kullanımlı dairelerin yanı sıra panoramik Adalar ve deniz manzaralı, balkonlu ve özel teraslı farklı daire seçenekleri de projede yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 63 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor.

METREKARE FİYATLARI 6 BİN 500 TL’DEN BAŞLIYOR

La Marin Kartal’da metrekare fiyatları 6 bin 500 metrekare ile 9 bin 500 metrekare arasında değişirken, projede yüzde 1 KDV avantajı da bulunuyor.

LÜKS OLANAKLAR SUNUYOR

Açık-kapalı yüzme havuzu, yürüyüş alanları, fitness merkezi, sauna, hamam, yeşil alanları, şömine havuzu, çocuk parkı yazlık sinema ve sosyal tesisiyle site sakinlerine şehir hayatının dinamizminden kopmadan, güvenli ve sağlıklı bir yaşam olanağı sunan La Marin Kartal, yeşili bol, nilüfer havuzları ile ateş havuzlarının yer aldığı 1000 metrekarelik Wellness Garden alanıyla rakiplerine fark atıyor.

MERKEZİ KONUMDA BULUNUYOR

Merkezi konumda bulunan La Marin Kartal, Marmaray Ayrılık Çeşmesi – Pendik hattının Atalar durağının hemen yanı başında; Atatürk Havalimanı, Bağdat Caddesi, Pendik Marina gibi şehrin merkezi noktalarına araç kullanmadan rahatlıkla ulaşma imkanı bulunuyor.

birevim
Paylaş