18 July, 2024

Lens İstanbul Projesi 

Lens İstanbul yapı projesi Lens Yapı tarafından inşa edilmektedir. Proje kapsamında 1162 adet konut satışa çıkarılmıştır. Konut sayısının fazla olması mimari özelliklerin yanı sıra projenin 33 bin metrekarelik bir alana sahip olması ile de ilgilidir.

birevim faizsiz ev

Lens İstanbul Kat Planları

Tasarımı tamamlanan projenin kat planlarında sadece konut tipi daireler bulunmamaktadır. Lens İstanbul kat planları incelendiğinde dairelerin yanı sıra avantajlı dükkânların da satıldığı görülecektir. Yapının satışa sunduğu konut tiplerinde en küçükleri 1+1 olarak tasarlanmıştır. Proje kapsamında 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatiflerinden satın alınması da mümkündür. Projenin içerisinde beş farklı blok yer almaktadır. Bloklarda toplam ticari faaliyet gösterilecek mekân sayısı ise 85 adettir.

Lens İstanbul Ödeme Seçenekleri

Ülkemizde gayrimenkul alımlarında en sık tercih edilen ödeme yöntemi banka kredileri şeklindedir. Bu neden yüzünden Lens İstanbul ödeme seçeneklerinin başında banka kredi imkânları yer almaktadır. Üstelik firmanın anlaşma sağladığı farklı bankalar bulunmaktadır. Konut sahibi olmak isteyenler anlaşmalı bankalara kredi başvurusunda bulunmaları halinde sadece % 0,99 faiz oranlarından kredi teminlerini gerçekleştirebileceklerdir. Firmanın ödeme olanakları arasında kredi teminlerinin yanı sıra peşin ödeme artıları da bulunmaktadır. Ödemelerini peşin şekilde yapacak olan konut sahipleri anında %15 oranında bir indirimle karşı karşıya kalmaktadır. Ek indirimler ve yenilenmen kampanyalar için firma ile irtibata geçmek yeterli olacaktır.

Lens İstanbul Özellikleri

Satışa sunulan Lens İstanbul özellikleri sayesinde pek çok kesimin dikkatini çekmiştir. Yetkililer tarafından yapılan açıklamalar dairelerin özellikle gurbetçi vatandaşlar tarafından satın alındığını göstermektedir. Projesi tamamlanan sitede çocuklar için güvenli oyun alanları bulunmaktadır. Park sorununun yaşanmaması ve araçların güvenliği için ise kapalı bir otopark yapılmıştır. Binaların özellikleri arasında sayılan etmenler; su deposu, jeneratör, asansör şeklindedir. Ayrıca konut sahipleri, evlerini satın almalarından sonra ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma artısı olan mekânlar temin etmiş olacaktır. Proje, deprem bölgesinde olmamız nedeni ile olası depremlere karşı güvenirlik artısı ile tasarlanmıştır. Yönetmeliğe aykırı olacak hiçbir eklenti yapılmayan bina bu açıdan bir hayli güvenilirdir.

Lens İstanbul Nerede ve Yakın Çevresi

Ulaşım imkânlarının denetlenmesi açısından Lens İstanbul nerede önemli bir konu oluşturmaktadır. Proje ilk etapta Kurtköy Teknopark’ın hemen yanında olarak tarif edilmektedir. Bunun yanı sıra TARİFLER Sabiha Gökçen Havalimanı’na göre de yapılabilmektedir. Çünkü projenin havalimanının hemen karşı tarafında olduğu görülmektedir. Bu sayede havalimanına hızlı şekilde erişim sağlanabildiği de ortaya çıkmaktadır. Üstelik şehir içi ulaşımlarını sağlamak da konut sahipleri açısından bir problem oluşturmayacaktır. Çünkü konutlar toplu taşımaların vazgeçilmezleri olan metro istasyonuna bir hayli yakındır. Metrodan farklı toplu ulaşım kanalları da konut sahipleri tarafından zorluk yaşanmadan kullanılabilecektir. Böylece sadece konum özellikleri bile projenin değerini artırarak yatırımcıların yüzünü güldürmektedir.

birevim
Paylaş