18 July, 2024

Lokum Evler Projesi

Tuzla da inşa edilen Lokum evler sahile sadece 8 dakika, Sabiha Gökçen’e 6 dakika, üniversitelere ise 12 dakika uzaklıktadır. Lokum evler projesi oldukça merkezi bir lokasyondadır. Metropolist ve DKY inşaat imzasını taşıyan bir projedir. 1 rezidans bloğu, 2 adet açık havuz, 1 sosyal tesis ve ticari alan olmak üzere toplam da 742 adet konuttan oluşuyor. Oldukça fazla yeşil alana ve sosyal aktivitelerin yapılacağı alana sahiptir.

birevim faizsiz ev

Lokum evler projesinde yüzme havuzu, seyir terası, güneşlenme terası, bisiklet alanları, yürüyüş parkurları, çocuk alanı, spor merkezler ve daha birçok sosyal aktivite alanı bulunur. oldukça ferah ve kullanışlı dairelerle oturan kesimin de beklentilerini karşılayan düzeydedir. Projenin olduğu yer de Dumankaya İnşaata ait Gizli bahçe projesi de yer almaktadır. Her iki projenin yan yana olduğu alanda oldukça fazla seçenekler de mevcut.

Ev sahiplerini günlük hayatın stresinden uzaklaştıran bir yapı olduğu için insanlar tarafından çok tercih edilen bir alandır. Sakin sessiz bir muhittir.

Lokum Evler Kat Planları

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla da yer alan projede şehir bağlantınızı koparmadan yeşil alanlarla çevrili bu bölgede rahat bir yaşan sunabilirsiniz. Oldukça göz alıcı peyzaj düzenlemeleri, koşu parkurları da insanları cezbeden diğer tarafıdır. 2+1,5 ce 3+1,5 dairelerden konut blokları ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire ve rezidans bloğundan oluşur.

DKY inşaat ve Metropolist Yapı birlikteliğiyle yapılan Lokum evler konut ve park alanı dahil olmak üzere 53 dönüm araziden oluşmaktadır. Toplamda 7 blok ve 722 daireden oluşan Lokum Evler de daireler genellikle 126 metre kare ve 154 metre kare olarak tasarlanmıştır. Daireler oldukça büyük ve refah bir görüntü oluşturmaktadır.

Lokum Evler Ödeme Seçenekleri

Özenle tasarlanan bahçeler ve yemyeşil peyzaja bakan balkon tasarımıyla ön plana çıkan Lokum Evler balkonlu ve balkonsuz daireler olarak ayrılmaktadır. 2+1 daireler 400 Bin TL ile 500 Bin TL arası, 3+1 daireler 550 Bin TL ile 680 Bin TL arasında fiyat değişikliği yapılmaktadır.

Lokum evler projesinde ev almak için yüzde 10 peşinat ödeyerek kefilsiz bir şekilde 120 ay vadeli olarak banka kredi kullanabilirsiniz. 0,98 faiz oranlarıyla birlikte fırsatlar sunmaktadır. İster nakit ister banka kredisi dahilinde ev sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz daireyi seçerek kendine uygun bütçelerle çok kolay bir şekilde ev sahibi olmanız mümkün.

Lokum Evler Özellikleri

Toplamda 7 bloktan oluşan ve her biri farklı bir şekilde dizayn edilmiş olan Lokum Evler peyzaj mimarisi ile ön plana çıkmaktadır. Doğayla büyüyen çocuklar ve baş başa olmanın mutluluğu ile evleriniz de çok daha rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Baş döndüren güzellikte olan bahçeleri ve sosyal tesisleri ile ön plana çıkan bir yapıdır. Minimal bir tasarımla yapılan projede ister günün yorgunluğunu atın, isterseniz de ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Sizlere özel olarak tasarlanan alanlar da dilediğiniz gibi vakit geçirebilir cafe ve restoranlar da size sunulan yemek seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Dairelerin hemen hemen bir çoğunda ebeveyn banyoları da bulunur. Daireler oldukça geniş büyüklükte olup her aile için uygundur.

Lokum Evler Nerede? Ve Yakın Çevre

Lokum evler konum olarak merkezi bir alandadır. Tuzla merkeze oldukça yakın olduğu için istediğiniz alana gidip dilediğiniz gibi alışveriş yapmanız mümkün. Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 6 dakika uzaklıkta bulunur. Metro ile ulaşım sağlamak istediğiniz her noktaya oldukça yakın konumdadır. Evinizin önünden metro durağını kullanarak Marmaray ve Metrobüs bağlantılarına aktarma yapmanız da mümkün. E5 ve TEM otoyoluna bağlantı noktasın da bulunarak ulaşım noktasında bir sorun yaşatmaz.

Civar da bulunan AVM ve Hastaneler de size bu konuda rahatlık sağlar. İhtiyacınız olan her şey size sadece bir tık uzaklıktadır. Bu nedenle merkezi konumlar da bulunan daireleri seçmek sizin için daha konforlu olacaktır.

birevim
Paylaş