18 July, 2024

Neden lüks bir plazada yaşamayı tercih ederiz?

Kent merkezlerinde artan nüfus yeni bir yapılaşmayı ortaya çıkarıyor. Az katlı ve müstakil binalar kısıtlı aileye ev imkanı verdiği için yetersiz kalıyor. Bu kapsamda inşaat firmaları gelen talebi karşılamak ve daha lüks bir yaşantı sunmak için yüksek katlı plazalar inşa etmeye başladı. 50’den fazla katı olan bu plazalar yüksek teknolojiyle donatılıyor. Özellikle metropol şehirlerde artan konut ihtiyacını karşılamak için bu plazalar inşa ediliyor. Peki neden lüks bir plazada yaşamayı tercih ederiz? İşte sebepler…

birevim faizsiz ev

LÜKS VE KONFORLU HİZMET

Yeni bir eve taşındığınızda birçok eşyayı almak zorunda kalırsınız. Hele bir de kiracıysanız taşınma sırasında eşyalarınız zarar görür. Eşyaların her eve sığmaması gibi bir problemle karşılaşabilirsiniz. Bu kapsamda plazalar size oldukça lüks fırsatlar sunuyor. Ankastre mutfak, çamaşırhane hizmetleri gibi hizmetleri plazalarda bulabilirsiniz. Sosyal donatılar açısından da lüks olanakların sunulduğu plazalarda havuz, spor salonu gibi olanaklarla yaşamınız güzelleşecek.

GÜVENLİK HİZMETİ

Normal bir binada yaşarken güvenlik için birtakım önlemler alırız. Güvenlik kameraları, alarm sistemleri, çelik kapılar… Bunlara ekstra ücretler öderiz. Plazalarda ise günün her saati size istediğiniz hizmeti sunan görevliler bulunmaktadır. Bu görevliler, sizin bilginiz haricinde eve giriş çıkışları yasaklayarak güvenliğinizi arttırırlar.

MERKEZİ KONUM

Yüksek katlı plazalar genellikle merkezi konumda bulunurlar. Plazaların altında genellikle alışveriş mağazaları, restoranlar bulunmaktadır. Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mağazalar size lüks alternatifler sunuyor.

Bu lüks plazalarda yaşamanın maliyeti elbette yüksektir. Ancak biraz birikiminiz varsa ve güvenliğinizi düşünüp konforlu ve rahat bir yaşam sürmek isterseniz yüksek katlı plazalar sizler için doğru bir tercih olacaktır. Güvenliksiz ve konforsuz boş binalara harcayacağınız bütçelerle lüks plazalarda hayalini kurduğunuz konforlu hayatı yakalayabilirsiniz.

 

 

birevim
Paylaş