21 May, 2024

Luxera Meydan, Kentin Cazibe Meydanı!

Luxera Meydan projesi, yatırımcısına karlı ve keyifli bir yaşam ve çalışma alanı vaad ediyor. Proje, kullanıcılarına huzurlu ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Konfor ve rahat bir yaşam arayışında olan herkesin, evsahibi olmayı isteyeceği bir proje. O nedenle; hayal ettiklerinizin gerçeğe dönüşmesi ve huzurlu bir yaşantıya ulaşmak için Luxera Meydan projesi aradığınız yaşamı sunuyor.

birevim faizsiz ev

Gerek mimarisi ve gerekse aydınlık ferah konutları ile proje, yatırımcılara cazip bir yaşam alanı sunuyor. Luxera Meydan projesi, yatırımcısına kullanım kolaylığı sunmak açısından; büyüklüğü 65 m2’den 170 m2’ye ve  1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinde mevcut.

Kolay Ulaşım!

Merkezi bir konuma sahip olan proje, kullanıcısına her yere kolay ulaşım olanağı sunuyor. Alternatifli ulaşım avantajı dışında Luxera  Meydan ayrıcalıklı konumu sayesinde 3  farklı metro hattının kesiştiği bir noktada yükseliyor. Bunun yanı sıra metrobüs, otobüs ve minibüs gibi alternatifleri de bulunan Luxera Meydan, ulaşım imkanlarıyla da yatırımcısına  avantaj sağlıyor.

Proje, mimari yapısı kadar yatırımcılarına sunduğu ayrıcalıklı olanak ve peyzaj alanları ile büyük ilgi görüyor. Luxera Meydan projesinde, yer alan zengin sosyal donatılar arasında; Türk hamamı, saunası, kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu,  ve her daire için depo alanı mevcut.

Ferah İç Mekanlar!

Her türlü  ayrıcalıkları ile fark yaratan Luxera Meydan projesi, dış mimarisi, iç dizaynı  ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile  size içinde yaşamaktan keyif alacağınız huzurlu bir yaşamın  kapılarını açıyor. Luxera Meydan’ı farklı kılan en önemli avantajlardan biri de, ferahlık ve aydınlık hissinin yoğun olması.

Projede, tasarlanan dairelerde kullanıcılara yeni nesil mimarinin yüksek tavan ve pencere örneklerini ile şekillenmiş keyifli yaşam alanları oluşturulmuş durumda.TEM ve Basın Ekspres Yolu’nda yer alan Luxera Meydan, çevresinde yer alan 3. Köprü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı  sayesinde yatırımcısına yüksek prim getirisi sunuyor.

birevim
Paylaş