15 June, 2024

Luxera Yenibosna, Keyifli Yaşamın Adresi!

Luxera Yenibosna, kentin hızla değer kazanan bölgeleri arasında yer alan Yenibosna lokasyonunda yer alıyor. Ulaşım aksları ile  sosyal yaşamın her noktasına kolaylıkla ulaşılan, merkezi bir noktasında  yükselen Luxera Yenibosna projesi, yatırımcılara ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Yenibosna lokasyonu, hem merkezi konumu  hem de sahip olduğu sosyal ve kültürel olanakları ile  yatırım açısında oldukça cazip.

birevim faizsiz ev

Luxera Gayrimenkul’ün inşa ettiği Luxera Yenibosna projesi de, bu konum avantajı sayesinde yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Toplam 4 bin m2 ticari alana sahip olan Luxera Yenibosna projesi, her katta 11 daireden meydana geliyor ve toplamda  10 katlı tek bloktan oluşuyor.

Luxera Yenibosna Avantajlı Fiyatlarla Satışta!

Perojede, daireler değişik tip ve büyüklüklerde tasarlandı. Luxera Yenibosna projesinin, yakın zamanda yatırımcılarına yüzde 40-45 oranında prim kazandırması bekleniyor. Konut  teslimden sonra kira bedellerinin ise,1.500 TL ile 4 bin TL arasında değişmesi bekleniyor.

Proje, yatırımcılar açısından  karlı, aynı zamanda konforlu yaşam sürebilecekleri 110 konuttan meydana geliyor. Projede, bulunan konutlar 1+1 ve  2+1 tipinde kullanıcılara ulaşıyor. Söz konusu konutların  büyüklükleri, 72  ve 115 m2 arasında değişkenlik gösteriyor. Luxera Yenibosna’da,  evsahibi olmak isteyenlere çeşitli ödeme kolaylıkları uygulanıyor. Projede, banka kredisine uygun olan daireler için yüzde 25 peşinatla 24 ay vade farksız taksit  olanağı  sağlanıyor.

Keyifli Yaşam, Zengin Sosyal Donatılar!

Proje, aynı zamanda alışveriş merkezlerinin yer aldığı bölgeye de oldukça yakın bir mesafede. Eğitim, sağlık ve kamu kurumlarına da çok yakın mesafede bulunan  Luxera Yenibosna projesi, ulaşım açısından da avantajlı. Konfordan ödün vermeden her ayrıntının düşünüldüğü projede, ferah mimari tarzı sayesinde, evinizin içi de dışı da içinize çok sinecek.

Luxera Yenibosna projesinde: kapalı havuz, sauna, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Basın Ekspres Yolu’nun paralelinde yükselen Luxera Yenibosna projesi,Ataköy-Halkalı metrosu, E-5’e 2 dakika, TEM’e ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakika uzaklıkta bulunuyor.

birevim
Paylaş