21 May, 2024

Mar Yapı: Büyüme Rakamları Artacak!

Mar Yapı: Büyüme Rakamları Artacak! Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, açıklanan büyüme verilerini  olumlu değerlendirdi.

birevim faizsiz ev

Ekonomik veriler bir çok sektör tarafından olumlu olarak değerlendiriliyor. Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon’un, TÜİK rakamlarına yönelik değerlendirmesi de oldukça olumlu.

TÜİK’in açıkladığı büyüme oranlarının beklentiler doğrultusunda olmasının memnuniyet verici olduğuna işaret eden Robert Varon, ekonominin güçlendiğini söyledi.

İnşaat Sektörüne Destek Devam Etmeli!

TÜİK’in büyüme rakamları ülke ekonomisinin de  önümüzdeki dönemde daha da iyi olacağına işaret olduğunu anımsatan Robert Varon, daha gayretli çalışarak 2018’in bu yıldan iyi olacağına dikkat çekti. Robert Varon, rakamların, mevcut büyümede devlet desteğinin ekonominin canlanmasında ne kadar önemli olduğunun en iyi göstergesi olduğunu da anımsattı.

Büyümede, %6,8 ile inşaat sektörünün Türkiye’nin en önemli lokomotiflerinden olduğuna dikkat çeken Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, KDV avantajı ve KGF  desteğinin  inşaat sektörüne önemli katkı sağladığını  kaydetti.

birevim
Paylaş