21 May, 2024

Marina Ankara’da 100 daire için kazanç festivali

Sinpaş Yapı, Marina Ankara projesi için Çadır Kampanyası’ndan sonra 100 dairede geçerli olacak Kazanç Festivali’ne imza atıyor.

birevim faizsiz ev

Ankara’daki konut projeleri arasında en çok tercih edilen proje Marina Ankara’da kaçırılmayacak fırsatlar yatırımcılara sunuluyor. Kazanç Festivali ismini verdikleri kampanya 100 daire için geçerli olacak ve kampanyada 100 ay vade, %0 vade farkı seçenekleri yer alıyor.

29 Nisan’da yapılacak olan festival şimdiden ilgi görmeye başladı. Kazanç Festival’inde Marina Ankara’da gün boyu etkinlikler sürecek ve saat 18.00’da Melis Sökmen konseriyle katılımcılar kutlamaya başlayacak.

Ankara’nın ve Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projelerinden Marina Ankara’nın sakinleri, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılabilecek, kanolarla kürek çekebilecek, kıyı teraslarında oturup dinlenebilecek. Şelaleleri, kumsalları, Tropik Adası, deniz feneri, çocuklar için su kaydırağı, sis koyu, suyun üzerinden uzanan ahşap köprü ve gölüyle öne çıkan Kanyon bölgesi de, projenin su alanlarıyla iç içe sunduğu diğer ayrıcalıklı yaşam alanları olarak öne çıkıyor. Marina Ankara’nın Eymir Gölü’ne bakan arka cephesinde Ankaralılara Eymir Gölü’nün yamacında yaşama ayrıcalığı sunacak.

Sinpaş Yapı, bu kaçırılmaz fırsatları yakalamak için yatırımcıları Marina Ankara’ya davet ediyor.

birevim
Paylaş