21 May, 2024

Memura peşinatsız ev fırsatı

Son zamanlarda nüfusun artması ve büyük kentlerin kalabalıklaşması ile birlikte, insanlar daha sakin bölgelere kaçmaya başlamıştır. Artan talebi karşılamak için birçok farklı bölgede konut projeleri yükselmektedir. Talebe yönelik olan bu projeler farklı kampanyalarla konut sahibi olmak isteyen memurları hayallerine kavuşturmaktadır. Bu projelerin, merkezi yerlere göre daha uygun fiyatlar sunması memurlar için büyük avantajdır. Barınmanın temel ihtiyaç olduğunu düşünürsek, bu durumda insanların daha uygun fiyatlı seçeneklere yönelmesi normaldir.

birevim faizsiz ev

Konut Projelerinde Ödemeler

Konut projelerinde memurlara yönelik farklı ödeme yöntemleri ile karşılaşabilirsiniz. Faizsiz ve peşinatsız olan bu yöntemlerde isterseniz bir miktar peşinat vererek aylık taksit miktarlarınızı düşürebilirsiniz. Faizsiz yöntemleri sunan firmalar arasından ödeme sisteminize en uygun firmayı seçebilirsiniz. Birkaç firma dışında banka kredisi ve standart faiz uygulamaları ile karşılaşmanız olasıdır.

Proje Seçiminde Püf Noktaları

Ödeme şekliniz nasıl olursa olsun konut projenizi seçmek önemlidir. İlk etapta güvenilir projeler arasından seçim yapmalısınız. Bu konuda dikkat etmeniz gereken püf noktaları şöyle:

• Bütçe belirlemesi yapmalısınız. Bütçenize uygun seçenekler arasından tercihinizi yapabilir ve ödeme planını kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

•  Konut projeleri ödemeler konusunda sizi yönlendirecektir. Ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

• Projenizi seçerken size ne kadar uygun olduğuna bakmalısınız. Bunun dışında, toplu taşıma alanları, hastaneler, okullar, projenin sağladığı olanaklar gibi ayrıntılara özellikle dikkat etmelisiniz.

• Projelerin kat irtifakları kuruldu ise kat irtifaklı tapularınızı alabilirsiniz. Bu da sizin için epey avantajlı ve güvenilir olacaktır. İrtifaklar su basma seviyesinden sonra kurulur. Bu nedenle projelerin belirli bir seviyeye ulaşmış olması gerekir.

birevim
Paylaş