15 June, 2024

Mersin’de Senetle Araba Nasıl Alınır?

Bir araba satın alırken, bakılması gereken en önemli şey motoru ve şanzımanıdır.  Ancak ekonomik olarak ilk bakılması gereken aracı olması gereken fiyattan alabilmektir.  Günümüzde bayi ve banka kredileri ile araba satın almaya kalktığınızda birçok prosedür ile karşılaşıyorsunuz.  Oysa 30 seneyi aşkın süredir devam eden ve devlet güvencesinde olan faizsiz finansman şirketleri 0 faiz ile senetle araba sahibi olmanızı sağlıyor.  .

birevim faizsiz ev

Mersin’de araba fiyatları yâda farklı bir ilde sizin ihtiyacınıza göre değişiklik gösterir.  İncelediğimizde Tofaş marka bir ikinci el otomobil satış fiyatı 7-8 bin civarında görünüyor.  Elbette talepleriniz ve konfor gibi ihtiyaçlarınız arttıkça araba fiyatları da artacaktır.  Siz arabanızı seçin senetle araba alma avantajları konusunda partneriniz size en avantajlı sıfır faizli alternatifleri sunacaktır.

Mersin’de Senetle Araba Satan Firma

Mersin gibi harika doğa ve hava şartlarına sahip bir ilimizde oturmak gerçekten büyük lütuftur. Ancak arabanız varsa daha büyük bir konfora sahip olabilirsiniz.  Günümüz pandemi koşulları sebebi ile peşinata sahip değilseniz üzülmeyin.  Faizsiz finansman avantajı ile peşinatsız küçük taksitler ile senetle araba sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız ve ara ödemesiz avantajların yanı sıra sık aralıklar ile yapılan kampanyalar aracınıza düşündüğünüzden de ucuza sahip olmanızı sağlayabilir.

Mersin senetle araba başvuru noktası

Mersin uzun sahil şeridi ile inanılmaz derecede güzel şehirlerimizden biridir. Elbette yürüyüş yapmak güzel ve toplu taşımayı düşünebilirsiniz. Ancak Akdeniz Bölgesinin tüm özelliklerini gösteren ilimizde hava şartları ve coğrafi şartlar göz önüne alındığında bir araç edinmenizi öneririz.  Yukarıda senetle araba alam hakkında detaylı bilgiler paylaştık.  Faizsiz finansman şirketlerinden biri olan Birarabam Mersin irtibat bilgilerini aşağıda sunuyoruz.  Bu kadar büyük bir şehirde elbette yoğun talep göz önüne alındığında 3 ofis olması gayet makul görünüyor.

Birevimaraba Mersin Akdeniz Şube: Telefon: 0212 622 14 76 Adres:İhsaniyeMah. Zeytinlibahçe Cad.

Birevimaraba Mersin Tarsus Şube : Telefon 444 23 53 Adres: Şehit Mustafa Mah. İsmetpaşa Blv. No:18A Çok Yakında

Birevimaraba Mersin Yenişehir Şube: Telefon: 0324 325 53 57 Adres:Cumhuriyet Mah. GMK Bulvarı, No:284

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twelve + eighteen =