24 April, 2024

Mesa Gökada Projesi

Mesa Gökada İstanbul Maltepe de yer alan bir projedir. Maltepe ve Huzurevi metrosuna sadece 4 dakika mesafe de olan projedir. Mesa Gökada doğal gölün hemen yanına yapılmıştır. Orman projeleri de dahil olmak üzere birçok proje yapılmıştır. Toplam da 253 konuttan meydana gelmektedir. Proje de dairelerin olması ile birlikte çocuklarınızla birlikte vakite geçireceğiniz alanlar da yer alır.

birevim faizsiz ev

Mesa Gökada projesi İstanbul Maltepe de bulunuyor. Anadolu Yakasında E5’e yakın olması ve TEM’e kolay erişim sayesinde gayet kolay bir lokasyon üzerindedir. Aydos Ormanı ve Kayışdağı Çam Ormanına da çok yakındır.

Oldukça özgün bir mimariye sahip olan Gökada projesi toplamda 317 konuttan oluşuyor. Kapalı havuz, fitness, ticari alanlar ve ofis gibi daha birçok alan bulunur.

Proje de her türlü daire tipi bulunuyor. 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 daireleri bulmanız mümkün. Eşsiz adalar manzarası ve doğa ile bütünleşerek oturan kişilere harika bir ortam yaratıyor.

Mesa Gökada Kat Planları

Anadolu Yakasının en gözde projelerinden olan Mesa Gökada Maltepe ilk olan projedir. Doğal ve sade bir mimariye sahip olmasından dolayı her bir daire farklı olarak tasarlanmıştır. 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 daireleri de metre karelere göre değişiklik gösteriyor. Karar verdiğiniz daireye sahip olmak için fırsatlardan yararlanmanız mümkün.

Toplamdan 317 adet konuta kadar çıkmıştır. Özellikle lokasyonu ile çok fazla dikkat çekmektedir. Mesa orman projesinde dairelerin metre kareleri 125 ve 300 m2 arasında değişmektedir. Projenin içerisinde havuz, parkurlar, çocuk alanları, yürüyüş alanı, tenis kortu, mini şelale gibi daha birçok sosyal alan bulunur.

Mesa Gökada Ödeme Seçenekleri

Anadolu Yakası E5’e oldukça yakın olan Mesa projesi dairelerin geniş olması yönünden çok dikkat çekmektedir. En düşük daire fiyatları ise 485 Bin TL’den başlar. Proje de 0.98 faizle 120 aya kadar da vade yapılmaktadır. Dairelerin büyüklüğü de oldukça geniş olduğu için çok fazla tercih edilir. İster oturmak için ister yatırım yapmak için tercih edebilirsiniz.

Mesa Gökada büyük gölün hemen yanına yapılmış olan bir projedir. Yüzde 15 peşinat yapılarak teslime kadar hiçbir ödeme yapılmamasını da sağlıyor. Konut tipine göre ödemeler de değişiklik gösterir. İster konut kredisi çekerek ister nakit olarak ev alma işlemi sağlayabilirsiniz. Kiralık daireler de bulunur. Bunun için satış ofisine gelmeniz yeterli olacaktır.

Mesa Gökada Özellikleri

Mesa Gökada projesi yeşilin bol olduğu projelerden bir tanesidir. Orman manzaralı evleri ile ulaşıma da oldukça yakındır. Açık ve kapalı yüzme alanları, yetişkin ve çocuklara sunduğu hizmetle özellikle çocuklu aileler tarafından çok fazla tercih edilir.

7-24 hizmet veren güvenlik sistemi bulunmaktadır. Binaların girişinde ve otoparklar da neredeyse hemen hemen her alanda kameralar bulunur. Güvenilir bir ortam yaratılarak daha huzurlu bir şekilde yaşamanız da sağlanır.

Dairelerin genişliği nedeniyle büyük kalabalık aileler içinde ideal bir ortam yaratır. Özellikle açık ve kapalı otopark olması size bu konuda alternatif sağlar. Çünkü her binada bu şekilde değildir sistem. Çocuklarınızı güvenli bir şekilde park ve havuzlarda da bırakabilirsiniz.

Mesa Gökada Nerede? Ve Yakın Çevre

Ev alırken en önemlidi ulaşım ve etrafında ne olduğudur. Hastane, Avm, okul, market gibi alanlara yakın olunması çok önemlidir. Maltepe Devlet Hastanesi 5 dakika, Süreya paşa hastanesine 4 dakika metroya 5 dakika uzaklıktadır. Maltepe sahile ise arabayla 10 dakika da inme imkanı sağlıyor. Yolun kenarında E5’e bağlanarak gitmek istediğiniz alana kısa sürede gidebilirsiniz.

Anadolu Yakasında yer alan bu proje civar da bulunan Avm alanlarına da oldukça kısa mesafededir. Metro üzerinden marmaray ve metrobüse bağlanabilirsiniz.

İstanbul da bulunan köprülere de ulaşım yakınlığı nedeniyle kısa sürede gidebilirsiniz. Körfez tarafına da yakın olan maltepe üzerinden de İzmit yoluna kısa sürede varabilirsiniz.

birevim
Paylaş