15 June, 2024

Metroport sinema nerede, nasıl gidilir?

Sinemaseverler için keyifli bir ortam sunan Bahçelievler’deki Metroport sinema, büyük salonları ve konforlu koltuklarıyla güncel filmleri izleyicilerin beğenisine sunuyor. İstanbul Bahçelievler’de bulunan Metroport Alışveriş Merkezi’nin içinde yer alan Metroport sinema 1400 metrekare alanda 7 sinema salonuyla sinemaseverlere hizmet ediyor.

birevim faizsiz ev

Ferah mimarisiyle ziyaretçilerini yormayan bir yapıya sahip olan Metroport AVM, 85 adet mağazaya sahip. Bünyesinde barındırdığı 7 salonlu sinema, 8 yollu bowling salonu, çocuk eğlence merkezi, açık ve kapalı otoparkı ile ziyaretçilerin sıklıkla tercih ettiği alışveriş merkezlerinin arasında bulunuyor. Peki Metroport sinema nerede? Metroport sinemaya nasıl gidilir? Siz de bu soruların cevabını merak ediyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Metroport sinema E5 Karayolu üzerinde Bahçelievler’de bulunuyor. Metro, metrobüs ve otobüslerle Metroport sinemaya ulaşım sağlamak mümkün. Metro ile ulaşım sağlamak için Havalimanı – Yenikapı metrosunun “Bahçelievler” istasyonunda inerek dışarı çıkmadan Metroport Alışveriş Merkezi‘ne giriş yapılabilir.

Metrobüs ile ulaşım sağlamak için Bahçelievler durağında inerek 5 dakikalık yürüme mesafesiyle Metroport sinemaya ulaşılabilir.

Üsküdar’dan 320A, 11T, 13M, 16A, 16U, 16F numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Uzunçayır’da inip Metrobüse aktarma yaparak Bahçelievler durağında inerek ulaşım sağlanabilir.

Taksim’den direkt olarak 73 ya da 76D’ye binip Bahçelievler durağında inerek de Metroport sinemaya ulaşım sağlanabilir.

birevim
Paylaş