21 May, 2024

MİNT E-5 ve MİNT Şişli Ön Talep Topluyor!

MİNT, yeni projeleri ‘MİNT E-5’ ve ‘MİNT Şişli’ için ön talep toplama sürecinde. MİNT E-5 projesi Kağıthane bölgesinde, MİNT Şişli ise Şişli’de.

birevim faizsiz ev

MİNT, hayata geçireceği iki yeni projesi için ön talep topluyor. MİNT E-5  projesinde firma İskoç Parlamentosu, Çin Ulusal Kongre Merkezi ve Abu Dhabi’deki Kapital Kapısı projelerinde imzası olan ünlü mimarlık şirketi RMJM İstanbul’la işbirliği yapıyor.  Projelerini Boğaz – Haliç aksında konumlandıran MİNT markası, MİNT E-5 projesini İstanbul’un yükselen değeri Kağıthane bölgesinde, MİNT Şişli’yi ise İstanbul’un kalbi Şişli’de konumlandırıyor.

MİNT  E- 5 Bölgenin Konut İkonu!

Toplam 10 bin 400 metrekare alanda, 1 adet ticari, 101 adet yaşam ünitesinden meydana gelen MİNT E-5’in 400 m2’ye yakın bölümü sosyal alanlara ayrılmış.

Yatırımcısına trafik, stres, kalabalık, kısacası; tüm zorlukları ortadan kaldırmayı vaat eden proje, şehir apartmanı konseptiyle tasarlandı. Projenin, teras katında yer alan ve 360 derece şehir manzarasına sahip fitness salonu, daire sahipleri ve misafirlerine keyifli zaman yaşatacak.

Öte yanda projede, otel odası konforunda misafir odası, 7/24 güvenlik hizmeti ve çamaşırhanesi  hizmeti de yer alacak. MİNT E-5’in daire alternatifleri; 1 + 0, 1 +1 ve 2 + 1 ve ön satışa özel m2 birim fiyatı ise, ortalama 6 bin 900 TL’den yatırımcılara ulaşıyor. Eylül 2018’de teslim edilmesi planlanan MİNT E-5’in daire fiyatları  ise, 265 bin TL ila 745 bin TL arasında.

MİNT Şişli Her Yere Yürüme Mesafesinde!

MİNT Şişli, Kanyon AVM ve Levent metro durağına 10 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor. Büyükdere Caddesi’nde bulunan proje, metrobüs  ve Zorlu Center’a 3 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne de 5 km uzaklıkta

Projede, yer alan 220 m2 özel Japon bahçesiyle, Japonya’nın sembol bitkileri dört mevsim, güzellikleri ile keyifli bir  dinlenme alanı sağlıyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle satışa sunulan MİNT Şişli’de; 1+1 ve 2+1 loft daire alternatifleri mevcut. Projede, ön satışa özel, m2 fiyatı 7 bin 400 TL, daire fiyat aralığı ise 286 bin TL ila 727 bin TL arasında değişiyor.

birevim
Paylaş