24 April, 2024

MOD Gayrimenkul’den Bahçelievler’e 2 Yeni Proje!

MOD Gayrimenkul’den  Bahçelievler’e  2 Yeni Proje! MOD Gayrimenkul, Basın Ekspres Yolu’nda MOD Bahçelievler projesini inşa ediyor.MOD Gayrimenkul aynı bölgede 2 proje daha hayata geçirecek. Firma yeni projeler için iş takvimini oluşturdu bile. Buna göre: 300 home ofisten oluşan MOD Ekspres ile 300 konuttan oluşacak olan MOD Güneşli projelerinin inşasına başlanacak.

birevim faizsiz ev

Belirlenen inşa sürecine göre ise,  MOD Gayrimenkul bu projelerden MOD Ekspres’i 2018 yılında  MOD Güneşli’yi de  2019 yılında hayata geçirmeyi planlıyor.  Basın Ekspres Yolu’da en merkezi lokasyonda yer alan  MOD Bahçelievler projesinin inşası ise devam ediyor. Söz konusu lokasyon İstanbul’un en çok değer kazanan bölgeleri arasında yer alıyor.

MOD Gayrimenkul firması bugüne kadar aralarında: Bura Residence, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji ve MOD Bodrum Villaları projelerini inşa etti. Konu hakkında bilgi veren MOD Gayrimenkul’ün Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, satışlarının yarısı tamamlanan MOD Bahçelievler projesinin ardından 2 yeni projeye  başlamayı hedeflediklerini söyledi.

MOD Ekspres, Lokasyonun Çehresini Değiştirecek!

Yeni projelerden MOD Ekspres’i, kendilerine ait 0 dönüm arsa üzerinde konumlandıracaklarını dile getiren Yirik, projedeki 300 birimin tamamının 1+1 home ofislerden oluşacağını kaydetti.  Yirik,  “Basın Ekspres Yolu’na cepheli bir arsada inşa edeceğimiz MOD Ekspres, bir fabrika dönüşümü projesi ve buradan konut alacak yatırımcın kazanacak.” dedi.

 MOD Güneşli Yatırımcısına Kazandıracak!

Yirik, MOD Güneşli projesinin ise aynı bölgede 8 dönümlük bir alanda inşa edileceğini söyledi. Özgür  Yirik, projenin 1+1 ve 2+1 dairelerden olmak üzere toplam 300 konuttan meydana geldiğini kaydetti.  Basın Ekspres Yolu lokasyonunun İstanbul’un hızlı değerlenen  bölgeleri arasında yer aldığına işaret eden Özgür Yirik, “MOD Bahçelievler’in yanı sıra önümüzdeki dönemde başlayacağımız iki yeni projemizi bu avantajla yükselecek” dedi.

Konum itibariyle ulaşım avantajına da sahip olan projeler; Atatürk Havalimanı’na yakınlığının yanı sıra  E5 ve TEM otoyolları bağlantısının yanı sıra, İstanbul metrosuna da yakın mesafede yer alıyor.

birevim
Paylaş