24 April, 2024

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Bodrum’dan yazlık aldı

Ünlü popçu Murat Dalkılıç ve oyuncu eşi Merve Boluğur Bodrum’dan yazlık alarak oraya yerleşme kararı verdi.

birevim faizsiz ev

Magazin dünyasının ünlü isimleri kazandıkları paraları yatırıma dönüştürüyor. Bu isimlere Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur da eklendi. Çift Bodrum’a yerleşme kararı verdi ve Bodrum’dan 1 milyon dolara yazlık aldı.

BODRUM’DA PLAJ AÇACAK

Ünlü şarkıcı Berksan, pop müziğinin kraliçesi Hande Yener ve Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının jüri üyelerinden olan Hadise’den sonra Murat Dalkılıç’la eşi Merve Boluğur da Bodrum’da plaj açma kararı aldı. Yaklaşık olarak üç aydır üzerinde çalıştıkları plaj ve gece kulübü projesini tamamlayan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti, Bodrum’dan yaklaşık 1 milyon dolar değerinde ev de satın aldı. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifti, yaz boyunca Bodrum’da hem çalışacak hem de tatil yapacak.

TATİLİ BODRUM’DA GEÇİRECEK

Dalkılıç, daha önce verdiği bir röportajda yazı ailesiyle birlikte Bodrum’da geçireceğini, Bodrum’un yerel sanatçısı gibi çalışacağını söylemişti. Dalkılıç, söz konusu plajı bir arkadaşının açacağını ve sık sık orada sahneye çıkacağını da söylemişti.

birevim
Paylaş