18 July, 2024

Nazenin Konakları Çengelköy’de Son Daireler!

Nazenin Konakları Çengelköy’de Son Daireler!

birevim faizsiz ev

İstanbul’un en güzel yerinde Boğaz Manzarasına hakim konumda yükselen Nazenin Konakları’nda son birkaç daire satışta. İstanbul’da Boğaza nazır harika bir manzara eşliğinde keyifli yaşam alanı sunan projelerden biri de Nazenin Konakları. İstanbul’un en değerli bölgelerinden olan Çengelköy lokasyonunda yer alan proje, sunduğu ayrıcalıkları ve zarif mimarisi ile herkesin hayallerini süsleyen  evi sunuyor.

Bir çok farklı tipte konut modelinin yer aldığı bu ayrıcalıklı projede, yatırımcılara keyifli bir yaşam alanının yanı sıra, konforlu bir ev olanağı vaad ediyor. Çengelköy’ün en önemi  noktasında yer alan Nazenin Konakları projesi, her geçen gün daha değer kazanmaya devam ediyor. Ulaşım  avantajı bulunan projede, her yere kolay ulaşım olanağı mevcut.

Nazenin Konaklarında Yaşam 2018’de Başlıyor!

Nazenin Konakları’nda, kalan son birkaç dairenin satışı devam ediyor. Dubleks ve normal daire seçenekleri  bulunan projede, konforlu bir evin yanı sıra, eşsiz İstanbul Boğazı manzarasına da sahip oluyorsunuz. İstanbul’un son dönemlerde en çok ilgi çeken projeleri arasında yer alan Nazenin Konakları, Çengelköy’ün tarihi dokusuna uyumlu sosyal tesis olanaklarına sahip. Projede yaşamın, 2018’in ilk aylarında başlaması bekleniyor.

birevim
Paylaş