18 July, 2024

Nef 36 Basınekspres Projesi

Timur Gayrimenul tarafından yapılan Nef 36 Basınekspres projesi, İstanbul’da yer almaktadır. 12 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur.  Projenin en güzel taraflarından birisi metro hattı üzerinde bulunmasıdır. Merkezi bir konumda yer alan projeden metroya yürüme mesafesi oldukça azdır. Proje kapsamında 68 metrekarelik daireler yapılmıştır. En küçük daireler 68 ve 79 metrekareden başlayan 1+1 dairelerdir. Projede 2+1 daireler ise 105 metrekare ile 126 metrekare arasında değişmektedir. 3 artı 1 daireler ise 175 metrekareden oluşmaktadır. İki ayrı kule şeklinde planlanan proje şehrin en merkezi konumunda yer almaktadır. Özel araç ile ya da toplu taşıma ile dairelere ulaşım oldukça kolaydır. Proje fiyatları ise 551 bin liradan başlamaktadır. Ödeme için uzun vadeli ödeme planları uygulanmaktadır. Erken alım avantajları proje kapsamında yer alıyor. Basınekspres yolu üzerinde bulunan proje 212 AVM’nin hemen arkasında yer almaktadır.

birevim faizsiz ev

Nef 36 Basınekspres Kat Planları

Arsa alanı olarak proje 37 bin metrekareden oluşmaktadır. 550 milyon yatırım değeri ile inşa edilen proje, konut ve rezidans olarak şekillenmiştir. Projede yer alacak olan 1+1 Daireler 69 ve 79 metrekareden oluşmaktadır. Projede yer alan 2+1 daireler ise 105- 126 metrekareden oluşmaktadır. 3+1 daireler ise 175 metrekareye kadar çıkmaktadır. Ayrıca projede Nef tarafından patenti alınan bir keşif de yer almaktadır. Foldhome olarak adlandırılan bu keşif ile kullan-öde yöntemi hayata geçmektedir. Kişiye özel olarak tasarlanan evler, özel yaşam alanları oluşturmaktadır. Bu proje ile evin yeni bir odası oluşmaktadır. Proje kat planları bloklara göre farklılık göstermektedir.

Nef 36 Basınekspres Ödeme Seçenekleri

Projede yer alan yapılardan en düşük fiyatlı olanlar 360 bin liradır. 1+1 daireler için oluşan ödeme planında banka kredili ve Nef vade planlı olarak farklı gruplar yer almaktadır. Projede 70 bin peşinat ile banka kredili ev alacaklar 350 bin liraya eve sahip olmaktadır. Projede yer alan en küçük evler 575 bin liradan satışa sunulmaktadır. 2+1 daireler ise proje içinde 873 bin lira olarak satılmaktadır. 3 artı 1 daireler ise 1. 191 bin lira değerinde satılmaktadır. Proje için nakit indirimi yer almaktadır. Yüzde 25 oranında nakit indirimi bulunur. 2. Ödeme planı ile yüzde 25 peşinat ile 36 ay vade yapılmaktadır. Firma kredi imkanını % 79 düzeyine kadar indirmiştir.

Nef 36 Basınekspres Özellikleri

Basınekspres üzerinde kurulan nef 36, ısıtma sistemi olarak pay ölçer kullanmaktadır. Binada toplamda 29 daire yer alır. Otopark olarak projede kapalı ve açık alanlar bulunmaktadır. Genel alan olarak 12 bin metrekarede kurulmuştur. Toplam daire sayısı bu projede 503 olarak belirlenmiştir. Proje kapsamında inşası gerçekleşen mağaza sayısı ise 10’dur.  Güvenlik olarak görüntülü diyafon bulunmaktadır. Özel güvenlik, kapalı devre TV ve kartlı giriş sistemi de projede yer alan güvenlik özellikleri arasında bulunmaktadır. Sosyal bakımdan ise projede çocuk oyun alanları, kafeler, parti alanları, spor salonları, yüzme havuzu, kapıcı gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca projede otopark asansörü ya da su deposu gibi teknik özellikler de yer almaktadır.

Nef 36 Basınekspres Nerde? Ve Yakın Çevre

Ulaşım bakımından bu proje şehrin en kolay ulaşım güzergahında bulunmaktadır. Merkezi konumda yer alan proje İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır. Alan Ataköy- Şirinevler metro hattına yürüme mesafesindedir. İş hayatının en önemli merkezlerinden biri olan Basın Ekspres yoluna ve Atatürk Bulvarı’na yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca TEM ve E-5 ile de komşu konumda yer almaktadır. Proje alanına özel araç ile ulaşım sağlanabilir. Bunun yanı sıra alana ulaşım için metro dışında da toplu taşıma araçları kullanılır. Bağcılar’da kurulan proje kısa sürede tamamlanacaktır. Projenin satışı ise örnek daireler ile başlamıştır.  Otobüs ya da metrobüs ile de projeye ulaşım sağlanır.

birevim
Paylaş