16 June, 2024

Nivo Ataköy Projesi

İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olan Ataköy’de yepyeni bir yaşam alanı olarak karşımıza çıkan Nivo Ataköy Projesi, huzuru ve konforu bir araya getiriyor. Özel tasarımlar ve modern dizaynı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir kapasitede olan proje Cathay Group tarafından gerçekleştirilmektedir. Yoğun şehir hayatında huzurlu ve keyifli bir yaşamı örmeyi amaçlayan Cathay Group Nivo Ataköy Projesi aynı zamanda Leed Gold sertifikası adayıdır. Çağdaş mimari anlayışı, yeşil alanları ve rahatlatıcı peyzajı ile uluslar arası standartlarda bir proje olan Nivo Ataköy oldukça ayrıca nitelikli bir çekim merkezi olmaya aday projelerden birisidir. Kamuya açık alanları, mağazaları, cafe ve restoranları ile aradığınız her şeye kolaylıkla ulaşabileceğiniz proje ile hak ettiğiniz hayata kavuşabilirsiniz. Her türlü eğitim, sağlık, ticaret ve hizmet sektörünün merkezi olan Bahçelievler ve Bakırköy’ün kesişiminde yükselen Nivo Ataköy ulaşım açısından da oldukça rahat bir lokasyonda bulunmaktadır. Şehir tüm önemli noktalarına kolaylıkla ve kısa sürede ulaşım olanağı sunan proje her anlamda yaşamınızı kolaylaştıracak olanaklara sahip.

birevim faizsiz ev

Nivo Ataköy Projesi Kat Planları

12 bin 689 metrekarelik bir arsa üzerinde Cathay Group ve Liderlik Developmant imzası ile kurulan Nivo Ataköy Projesi, 17 kattan oluşan iki bloktan meydana gelmektedir. Her iki blokta ise alt katlarda 3 kat ticari alan olarak belirlenmiştir. Üst katlar ise home ofis rezidans olarak belirlenmiş olan projede 1+1 ve 2+1 daireler yer almaktadır. Daire metrekareleri ise 52 metrekareden başlayarak 145 metrekareye kadar ulaşmaktadır. Dairelerdeki iç dizayn ve tasarım ise hem modern çizgileriyle hem de hayatı kolaylaştırıcı estetikleriyle öne çıkmaktadır. Toplamda 73 mağaza ve 314 konuttan oluşan Nivo Ataköy Projesinde ayrıca sosyal kullanıma açık olarak 3 bin 500 metrekarelik bir kent parkı bulunmaktadır.

Nivo Ataköy Projesi Ödeme Seçenekleri

750 bin – 2.500 bin TL arasında değişen fiyatlarla müşterilerinin karşısına çıkan Nivo Ataköy Projesinde ayrıca 180 aya varan ve 0,99’dan başlayan bir faiz kampanyası başlatıldı. Banka kredisine uygun olan dairelere sahip olmak isteyen kişiler için 0,99 ile 1,99 arasında değişen oranlarda 180 aya kadar vadeli kredi imkanları bulunmaktadır. 2 blok şeklinde ve 17 katlı Nivo Ataköy Projesinde toplam 314 konut ve 73 mağaza bulunmaktadır. Yakında yaşamın başlayacağı bu harika projede siz de yerinizi almak için uygun vadeli faiz oranlarını kaçırmadan ev sahibi olabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve faiz kampanyaları dışında peşin alımlar için ayrıca cazip fiyatlar ve fırsatlar da bulunmaktadır.

Nivo Ataköy Projesi Özellikleri

İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olan Ataköy’de yükselen Nivo Ataköy Projesi kolay ulaşım rahatlığının yanı sıra yaşam alanlarının zenginliği ve dairelerin konforu ile de dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra proje tamamen yapı denetimleri tamamlanmış, zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır. Ayrıca projede Alışveriş merkezi, lüks özellikli sauna, SPA, buhar odası, fitness merkezi, özel güvenlik, kameralı güvenlik, jeneratör, hidrofor ve su deposu da bulunmaktadır. Sinema, müzik, resim, toplantı ve hobi odaları ile de konsept yaşam alanları sunan projede kaliteli bir yaşam için hemen her şey düşünülmüş. Kısacası Nivo Ataköy Projesi ödüllü mimarisi, genel konsepti, açık AVM’ si ve 5 bin metrekarelik etkinlik alanları ile İstanbul’un gözde projelerinden birisidir.

Nivo Ataköy Projesi Nerede? Ve Yakın Çevre

Bahçelievler ve Bakırköy’ün kesişim noktasında yükselen Nivo Ataköy Projesi, İstanbul’un hizmet ve ticaret sektörlerinin en yoğun olduğu bir bölgede yer almaktadır. Ayrıca çevresinde yer alan birçok hastane, anaokulu, ilkokul ve diğer eğitim kurumları sayesinde ailelerin ve öğrencilerin hayatını kolaylaştırmaktadır.

E5 yolu üzerinde ve İstanbul’un en nezih semtlerinden birisi olan Ataköy’de yer alan proje, E5 yolu, metro, metrobüs hattı gibi ulaşım olanaklarına oldukça yakın bir mesafededir. Şehrin önemli noktalarına oldukça kısa sürede ulaşım sağlayabileceğiniz bir lokasyonda bulunan proje sayesinde hayatınızda birçok şeyi kolaylaştırabilirsiniz. Siz de hem yeşil alanları ve sosyal tesisleriyle hem de hayatınızı kolaylaştıracak lokasyonuyla Nivo Ataköy Projesi’nde yaşamın keyfini çıkarın.

birevim
Paylaş

9 Comments

  1. Cansu Öztürk Reply

    Lokasyon olarak zaten bulunduğu bölgede merkezi noktada, e5, metro ve metrobüse yakın olması da büyük avantaj

  2. Nurbanu Taş Reply

    Nivo Ataköy bulunduğu lokasyonda kendini belli eden şahane bir yapı, fiyatlarıda çevresindekilere göre gayet makul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × three =