16 June, 2024

2022 Odeabank Çalışma Saatleri

Odeabank Bank Audisal’nin Türkiye’deki yüzde yüz iştiraki olarak kurulmuş şirketlerden biridir. Şirketin kuruluşu 15 Mart 2012 tarihinde meydana gelerek ilk şubesini 1 Kasım 2012’de Maslak’ta açmanın ardından yeni ve taze bir kan olarak piyasaya girerek kısa sürede kendinden bahsettirmiştir. Odeabank, daha sonra 7 Aralık’ta 2. şubesini Güneşli’de, 17 Aralık’ta da 3. şubesini Kozyatağı’nda açarak her geçen günle daha fazla gelişmeyi bünyesinde göstermiştir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nca 2 Ekim 2012 tarihinde kabul edilen faaliyet izni raporuyla Türkiye içerisinde gelişimi gösteren bankalardan biri olmuştur. Bu sebeple bu bankanın çalışma saatleri merak edilenlerdendir.

birevim faizsiz ev

Odeabank Çalışma Saatleri Ne Zaman?

Türkiye’deki diğer bankaların çalışma saatleri gibi Odeabank çalışma saatleri aynı şekilde meydana gelir. Sabah 09.00’da açılan banka 17.00’da kapanışı olur. Şu an Türkiye’de 52 şubesi olan bankanın tüm yerlerdeki işlemleri de aynı şekilde devam eder. İçerisinde bulunan 1500 personel aracılığı ile üst kaliteyi size sunar.

Odeabank Öğle Arası Var Mı?

Odeabank bankası açılış saati 09.00’dan itibaren 12.30’a kadar sabah çalışmasını sürdür. Bu öğleden önceki hizmetin ardından 12.30 ile 13.30 arası öğle arası tatili olur. Bu süreç içerisinde banka işlemleri yapılmayıp çalışanların da izinli olduğu bir saat dilimidir. 13.30’dan sonra başlayan çalışma 17.00’a kadar sürerek öğleden sonra da çalışmayı gerçekleştirir.

Odeabank Hafta Sonu Açık Mı?

Hafta sonu cumartesi ve Pazar günleri Odeabank şube içerisinde çalışma göstermez. Cuma günü Odeabank bankası kapanış saati 17.00’dan sonra pazartesiye kadar şube kapalı olur. Ancak ATM, internet bankacılığı gibi hizmetler bu süreç içerisinde açık olurlar.

Odeabank Resmi Tatillerde Hizmet Verir Mi?

Odeabank çalışma saati içerisinde resmi tatiller ve dini bayramlar yer almaz. Bu sürecin dışında çalışma saatleri içerisinde müşterilerine üst seviyede hizmet vermeye çalışır. Ancak acil yapılması gereken bankacılık işlemleriniz için ATM, internet bankacılığı, telefon bankacılığı sürekli hizmet vermeye devam eder. Bu günlerde yapacağınız işlemlerde bu kısa yolları denemeniz sizin için daha hızlı ve kolay sonuçları elde etmenizi sağlar.

 

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Mahmut Aktaş Reply

    Pandemi süreci tekrar yoğunlaşırsa muhtemelen tekrar çalışma saatlerini değiştireceklerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

six + two =