16 June, 2024

Optimum sinema nerede, nasıl gidilir?

Geçmişten günümüze hayatımızda önemli yeri olan sinemalar kafa dağıtmak, biraz rahatlamak, gülmek veya hüzünlenmek için tercih edilen etkinlikler arasındadır. Birçok alışveriş merkezinde yer alan sinema salonları özelliklerine göre farklılık göstermektedir. İzleyicilerin sinema salonlarında aradıkları en önemli şey koltukların rahat, ses sisteminin ise iyi olması. Bu özellikler dikkate alındığında karşımıza bu beklentileri karşılayacak olan Optimum sinema çıkıyor. Peki Optimum sinema nerede, nasıl gidilir? Bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

NASIL GİDİLİR?

Optimum sinema Göztepe’de bulunan Optimum Alışveriş Merkezi’nin içinde yer alıyor. Optimum Alışveriş Merkezi, Kadıköy – Kartal metrosunun “Yenisahra” istasyonuna 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

Avrupa Yakası’ndan Optimum sinema salonuna gitmek isterseniz Marmaray’ı tercih edebilirsiniz. Marmaray’ın Ayrılıkçeşme durağında inerek Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapabilirsiniz. Metrodan Yenisahra durağında inmeniz gerekiyor.

Taksim’den Optimum sinema salonuna ulaşmak isterseniz 129T, 202T numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz.

Anadolu Yakası’ndan Optimum sinema salonuna gitmek isterseniz Kadıköy-Kartal metrosunun Yenisahra durağında inerek İETT otobüslerini kullanmanız gerekir. Kadıköy’den hareket eden 130, 130Ş, 130A, 14A, 19E, 19T, 21G, 21U, 21B, 16C, 16K, 16Y, numaralı, Üsküdar’dan 320A, 11T, 13M, 16A, 16U, 16F numaralı, Ümraniye’den 14ES, 8E, 14B, 14DK numaralı otobüslerle Yenisahra durağına ulaşmanız mümkün. Yeni sahra durağı Optimum sinema salonuna 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

birevim
Paylaş