18 July, 2024

Özdilek sinema nerede,nasıl gidilir?

Sinema salonlarının kaliteli olması seyirciler açısından oldukça önemlidir. Günümüzde Alışveriş merkezlerinin içinde yer alan sinema salonları izleyicilerin beklentilerini kısmen de olsa karşılamaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sinema salonları da kendilerini geliştirmekte. Bu gelişmelere ayak uyduran salonlardan biri de Özdilek sinema salonu. Peki Özdilek sinema nerede? Özdilek sinema salonuna nasıl gidilir? İşte detaylar…

birevim faizsiz ev

Özdilek sinema salonu Levent’te bulunan Özdilek Park Avm’nin içinde yer alıyor. Özdilek sinema salonuna gelmek için Yenikapı – Hacıosman metrosunun “Levent” istasyonunda inip, metro bağlantısını kullanarak dışarı çıkmadan ulaşabilirsiniz. Metronun Plazalar/Kanyon/ÖzdilekPark çıkışı Kanyon ve ÖzdilekPark Alışveriş Merkezleri’ne içerden ulaşmanızı sağlar.

ÖZDİLEKPARK’A METROBÜS İLE NASIL GİDİLİR?

Metrobüsün Mecidiyeköy ya da Gayrettepe istasyonlarından birinde inip, Yenikapı – Hacıosman metrosuna aktarma yaparak, Özdilek Park’ın bulunduğu “Levent” istasyonuna ulaşabilirsiniz.

İETT otobüsleri ile ulaşım sağlamak için 25G, 25T, 27E, 27M, 27SE, 27T, 29, 29A, 29C, 29D, 29Ş, 36L, 40B, 41AT, 41E, 41M, 41S, 42M, 42Z, 49Z, 63, 64Ç numaralı hatları tercih edebilirsiniz.

birevim
Paylaş