15 June, 2024

Park Adana AVM 21 Nisan’da açılıyor

Adana’yı ilklerle buluşturacak olan Park Adana AVM, MT Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapacak olan Park Adana AVM 21 Nisan’da açılıyor.

birevim faizsiz ev

Konumu itibariyle de dikkat çeken Park Adana AVM, Adanalıların en yakın alışveriş merkezi olacak. Şık mimarisi ve Adana’nın ilk şov havuzu, doğal şelaleleri, tematik eğlence merkezi, 12 salonlu sineması, peyzaj dokusu ve geniş çocuk oyun alanları ile eğlencenin de adresi olmayı hedefliyor. 1500 kişiye istihdam sağlayacak olan AVM, rahat ulaşım imkanlarıyla da dikkat çekiyor.

Açılışta eğlenceli ve keyifli etkinliklerle misafirlerini ağırlayacak olan Park Adana AVM, renkli korteji, muhteşem macera parkuru, müzik dinletileri, Enver Ertaş Magic Show, çocuk atölyeleri ve sürpriz etkinlikleri ile renkli görüntülere sahne olacak.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Adana’nın tüm yerleşim yerlerinden gelen ulaşım akslarının kesişme noktasında yer alan Park Adana AVM ayrıca metro istasyonları, havalimanı, tren garı ve otogar noktalarına da yakınlığıyla kentin ulaşımı en rahat lokasyonunda yer alıyor. Park Adana, trafiğe takılmadan, kolay ulaşım alternatifleriyle Adanalılar kadar Adana’yı ziyaret eden yerli ve yabancı misafirler için de önemli bir lokasyonda konumlandı.

EN BÜYÜK LUNAPARK

Park Adana’da “Happy Land” markasıyla bölgenin en büyük lunaparkı Adanalılara aile boyu eğlence vadediyor. Keyifli, eğlenceli ve adrenalin dolu yüksek teknolojiyle üretilmiş seçeneklerle güvenli bir atmosferde özlenen Lunapark konsepti Park Adana ile Adanalıların hizmetinde olacak.

birevim
Paylaş