16 June, 2024

Peşinatsız, Faizsiz Ev Aldıran Sistemler

Kuşkusuz her aile başını sokabileceği sakin huzurlu bir ev ister. Ülke şartları göz önüne alındığında nakit olarak milyarlarca lira biriktirerek ev almak neredeyse imkânsız gibidir. Ülke şartlarındaki sıkıntıları göz önüne alarak insanları ev sahibi yapmayı planlayan Birevim hiç peşinatsız insanlara ev alma olanakları sunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Ev alırken peşinatsız ev nasıl alınır ve ne şartlarda sağlanır? Birevim bu konuda profesyonel hizmeti tüm ülkeye sunmaktadır. Günümüzde birçok aile ev almanın birçok kolay yolunun olduğunu araştırmakta ve alternatif çözümler aramaktadır. Birevim bu taleplere en iyi şekilde cevap veren lider firmalardan biridir.

Peşinatsız Ev Alma Yolları Nelerdir?

İnsanlar son zamanlarda peşinatsız ev almak için inşaat sektörlerine yönelmiş durumdadırlar. İnşaat sektöründeki firmalar öncelikli olarak faizsiz ev projesi sunmak için çeşitli araştırma politikalarına ve talepleri cevaplamaya çalışmaktadırlar. Birevim firması da faizsiz bir şekilde insanları ev sahibi yapmaktadır. İnşaat firmaları satışlarını arttırmak için öncelikli olarak peşinatsız ve faizsiz satışlara yönelmiş durumdadır. Ayrıca yine birçok firma temelden satışlara başlamış aylık taksitler şeklinde ödeme almaktadır. Taksitlerine kesinlikle ek bir artış yapmadan devam eden firmalar belirli sürelerde evleri teslim etmektedirler. Birevim ise insanları kira öder gibi taksitlerle ev sahibi yapmaktadır.

Faizsiz Ev Alma Yolları Nelerdir?

Ülkemizde birçok aile dini nedenlerden dolayı faizle ev almak istememektedirler. Tamamen insanların dini hassasiyetlik noktalarını gözeterek birçok firma faizsiz bir şekilde ev satışlarına yönelmiş durumdadır. Peşinatsız ve faizsiz ev alma konusunda birçok proje geliştiren inşaat firmaları bu hizmetleri sayesinde satışlarını adeta katlamış durumundalar. Birçok aile bankaya bulaşmadan direk inşaat firmaları aracılığı ile ödeyebileceği tutarda taksitlerle ödemelerini yaparak ev sahibi olabilmektedir.

Sistem Nasıl İşlemektedir?

Sistem öncelikli olarak inşaat firmaları ile sözleşme yaparak başlamaktadır. Mağduriyet yaşanmaması adına sözleşme önemli bir etkendir. Daha sonra evin tutarı kadar oran belirlenerek faizsiz ve peşinatsız şekilde eşit taksitlerle belirli sürede ödeme yaparak devam etmektedir. İş bitiminde tapusu ile beraber ev müşterilere teslim edilmektedir. İsteyen aileler peşinat da ödeyerek taksitlerini daha az oranlara da ödeyebilir ve taksitlerinin süresini kısaltabilmektedirler.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Nurcan Kaya Reply

    Peşinatsız faizsiz ev sahibi yapan şirketler günümüzde çok popüler ve baya bir olumlu yorum yapan müşterileri mevcut

  2. Özlem Özkan Reply

    Peşinatsız ev aldıran sistemler son zamanlarda gerçekten çok popüler oldu herkesin dilinde oldu firma isimleri

  3. Leyla Demir Reply

    Faizsiz ev sahibi yapan sistemler son zamanlada çok artmaya başladı, devlette bu durumu yasallaştıracağını söyledi, artık bankalara ciddi rakipler gelmeye başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

16 − 10 =