16 June, 2024

Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız taksitle araba almanın tam zamanı, yapmanız gereken istediğiniz arabaya karar verip bizi takip etmeniz. Her bireyin kendisine göre kararları ve istekleri bulunmaktadır. Spor, geniş, küçük, arazi gibi birçok araba seçeneğinden birini seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra teknik ve güvenlik özellikleri gibi birçok kriterde bulunmaktadır. İstediğiniz sıfır veya 2. el aracınızı peşinatsız taksitle alma fırsatına hazır olun.

birevim faizsiz ev

Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Öncelikle araba sektörünü yakından takip ederek, firmaların kampanyaları gözden geçirmelisiniz. Büyük firmalar, galericiler veya 2. el araba satışı yapan bazı firmalar kendi bünyesinde peşinatsız veya taksitle araba almanıza imkânlar sunmaktadır. Ancak bu firmalar genelde yaptıkları taksit sayısına göre faiz uygulayabilmekteler. Bu nedenle hedeflediğiniz arabayı bütçeniniz bir tık üstünde alabilirsiniz.

Bu tarz yöntemler ile senetle araba sahibi olabilirsiniz. Ancak ilerleyen süreçte yaşanan bazı olumsuzluklar veya anlaşmazlıklar sonucunda telafisi olamayan maddi ve hukuksal sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Peki, firmalara bulaşmadan bankalar üzerinden taşıt kredisi çekerek taksitle araba alabilir misiniz? Şuan taşıt kredileri sıfır araçlar için 0,49 ile 0,99 arasında değişirken 2. el araçlarda 1,10 ile 1,50 arasında değişmektedir. Bu faiz oranları Türkiye ekonomisinde uygun gözükse de peşinatınız olmadan istediğiniz arabayı alamazsınız.

Peki, hem peşinatınız olmadan ve taksitle nasıl araba alacaksınız? İşte burada Birevim firmasının kuruluşu olan Birarabam ile hem peşinat ödemeden hem de sizin belirleyeceğiz taksitlerle istediğiniz arabayı alabilirsiniz. Birarabam firmasında sıfır veya 2. el araba alımlarında bir kısıtlama bulunmamaktadır. Birarabam ile küçük taksitlerle arabanıza sahip olun. İlerleyen dönemde elinize toplu para geçtiğinden taksitlerinizi yapılandırabilir veya borcunuzu kapatabilirsiniz.

Birarabam İle Araba Sahibi Olanlar

Birarabam firması kişiye özel çözümler sunmaktadır. Sizde acele edin peşinatsız taksitle araba kampanyalarını kaçırmayın. 444 23 53 numaralı veya aşağıdaki formu doldurarak Birarabam detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

birevim
Paylaş