411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Peşinatsız Ev

Peşinatsız ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Peşinatsız ve Taksitle Ev Alma Fırsatı sağlayan firmalar; arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin de Türkiye standartlarında en uygun şekilde alınmasını sağlamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler, bu firmaların kendine özgü yöntemlerini kullanarak almak istedikleri eve faiz, vade farkı, peşinat ya da başka farklar ödemeden sahip olmaktadırlar. Türkiye’nin her yerinden, isteyen herkes beğendiği gayrimenkulu alabilmektedir.

Peşinatsız seçenekler ile alt, orta veya yüksek gelir grubunda bulunan kişilerin tamamı avantajlı bir şekilde gayrimenkul sahibi olabilmektedirler. Bu firmalar ev almak isteyen kişinin ödeme durumuna göre seçenekler sunmaktadır. Ev almak isteyen kişiler ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyebilirler. Böylece vatandaşlar, aldıkları gayrimenkulleri Türkiye şartlarında en uygun maliyetle fark ödemeden alabilmektedir.

Gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olarak çeşitli avantajlar sunulmaktadır. Bunların başında iki farklı yöntem gelmektedir. Sıra tespitli yöntem ve konut değer endeksli yöntem olarak ayrılmaktadır. Bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan kişiler kolaylıkla gayrimenkul sahibi olabilirler. Bu firmaların bazılarında gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere ek maliyet getiren kira ödemesi gibi uygulamalar kaldırılmıştır. Taksitli ev alma yöntemlerinde genellikle en fazla 120 ay taksit seçeneği sunulurken, gayrimenkul sahibi olmak isteyenler bu firmalarda 240 aya kadar taksit seçeneği yaptırabilirler. Böylece diğer taksitli ev alma yollarına göre gayrimenkul sahibi olmak isteyen kişilerin borcu olması gerekenden daha da erken bitmektedir.

Gelire Göre Nasıl Ev Alınır?

Evinizi teslim alacağınız tarihi, tercihleriniz doğrultusunda planladığınız ödemelerinize göre belirleyebilirsiniz. Bütçenize göre her şey sizin elinizde olacaktır. Bu rakam tamamen size bağlı olacaktır. Evinizin fiyatı belirlendikten sonra peşinatlı ya da peşinatsız ödeme planlarından birini seçebilirsiniz. Peşinat verme zorunluluğu yoktur; ancak ilerleyen günlerde ara ödeme yapmak isterseniz, evinizi daha erken alma ve borcunuzu erken bitirmek gibi avantajlar elde edersiniz. Aylık taksitlerinizi ödemede sabit tutarlı bir sistem isterseniz evinizin tesliminden sonra ödeme miktarınızı yükseltebilirsiniz. Peşinatlı ya da peşinatsız, ara ödemeli ya da ara ödemesiz, sabit veya artan taksitlerini belirledikten sonra evinizin teslim tarihi ortaya çıkacaktır. Almak istediğiniz eve dair belirlediğiniz hususları yazılı hale getirdikten sonra karşılıklı imza atarak sözleşme sürecini tamamlamış olursunuz. Belirlenen teslim tarihinde istediğiniz yerden istediğiniz evi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Peşinatsız Ev

Peşinatsız Konut Kampanyaları

Peşinatsız Ev

Peşinatsız Ve Faizsiz Düşük Taksitle Ev Alma Fırsatı

Peşinatsız Ev

Faizsiz, Peşinat Gerekmeden Ev Almak Hayal Değil!

Faizsiz EvPeşinatsız Ev

Birevim firmasının çalışma mantığı nedir?