21 May, 2024

Propa Plus Residence’ta Yaşam Başladı!

Propa Plus Residence’ta Yaşam Başladı!  Yaşamın başladığı Propa Plus Residence’ta, kalan son dairelerde  sahiplerini bekliyor.

birevim faizsiz ev

Yatırımcısına kent merkezindeki konumu ile konfor ve lüksü bir arada sunan Propa Plus Residence projesinde, yaşam başladı. Kentin en merkezi noktalarından Zincirlikuyu’da yer alan ve yatırımcısına memnuniyet garantisi sunulan projede, hemen teslim son daireler, avantajlı fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Zincirlikuyu’da  metro istasyonuna 3 dakika, Levent metro istasyonuna 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan proje, ulaşım avantajı nedeniyle de dikkat çekiyor. Propa Residence’ın yatırımcıları dairelerini teslim almalarının ardından, evlerine ilk adımlarını attı.

Son Daireler 750 Bin TL’den Satışta!

Yatırımcısına standartların üzerinde A plus bir yaşam sunan projede, 38 adet residence daire yer alıyor. Gün geçtikçe yatırım değeri artan bölgelerden olan Zincirlikuyu’da bulunan Propa Plus projesindeki daireler; hem  ofis hem de konut olarak kullanılabiliyor.

Gayrettepe metro istasyonuna 300 metre, Şehitler Köprüsü’ne 400 metre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 4 km mesafede olan proje, Atatürk Havalimanı’na  21 km, Zorlu Center’a ise 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

birevim
Paylaş