18 July, 2024

Royal Garden Yakacık Ön Satışa Çıktı!

Royal Group, Royal Garden Kartal projesiyle yakaladığı başarıyı, 70 milyon TL yatırımla Yakacık’ta sürdürüyor. Projede, en küçük daire 125 m2, en büyük daire 300 m2 büyüklüğe sahip.

birevim faizsiz ev

Kartal-Yakacık bölgesi hayata geçirilen  konut projeleriyle, İstanbul’un değerlenen bölgeleri arasında yer alıyor. Bölgede konumlanan Royal Garden Yakacık projesi, modern ve zarif mimarisi tarzıyla fark yaratıyor. 13 kattan oluşan  proje, 5 ayrı blok halinde Yakacık’ta, toplam 11.500 m2 arsa  üzerinde yer alıyor. Proje, yatırımcısına hem karlı hem de konforlu bir yatırım alternatifi vaad ediyor.

Royal Garden Yakacık proje, kullanıcı  ve yatırımcılara ön talep süreci ile önemli bir kar fırsatı sunuyor.  51 bin m2 inşaat alanı bulunan proje, çevresinde yer alan diğer projelerden, sahip olduğu özelliklerle ayrılıyor.

Yüksek Yatırım Değeriyle Kazandırıyor!

Royal Garden Yakacık projesinde, en küçük daire 125, en büyük daire ise 300 m2 olarak tasarlandı. Öte yandan bütün daireler; ileri teknoloji, yüksek kalite ve güvenlik ile donatıldı. Her daireye kapalı otopark imkanı sunulan projede,  242 daire mevcut. Projede 2+1, 3+1, 5+1 dairelerin yanı sıra 3+1,  4+1, 5+1 dubleks daireler de yer alıyor. Deniz görme seviyesi 4. kattan itibaren başlayan  projede, Dragos, Kadıköy ve Çamlıca Tepesi’ne hakim bir manzara mevcut.

 

Ayrıcalıklı Bir Yapı ve Ayrıcalıklı Bir Yaşam!

Royal Garden Yakacık projesinde, konutların yanı sıra iş yerleri de bulunan karma projede, blokların altında yer alan  cafe, restaurant ve mağazalarla bir yaşam merkezi  planlanıyor. Zengin sosyal donatılara sahip olan projede, konforlu  ve keyifli bir yaşam tasarlanmış.

Ulaşım avantajına da sahip olan Royal Garden Yakacık, TEM E6 otoyoluna ve Uğur Mumcu bağlantı yoluna bin metre uzaklıkta yer alıyor. Proje ayrıca, E5 karayolu ve metroya bin 100 metre, sahil yoluna 3 km, Kadıköy, Altunizade, Kozyatağı’na 20 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 km, FSM Köprüsü’ne 32 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 km mesafede yer alıyor.

birevim
Paylaş