Güncel HaberlerKonutYeni Projeler

Sefa İnşaat’tan Bin Konutluk Yatırım!

Eski Mahalle kültürüyle inşa edilen Evinpark Ada – Tepe projesinde, keyifli bir yaşam alanı sunuluyor. Dikkat çeken peyzaj düzenlemesine sahip olan proje, çocuklara güvenli oyun alanları sunuyor.

Sefa İnşaat tarafından Maltepe’de hayata geçirilen Evinpark  Ada – Tepe projesindeki çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Sefa inşaat, toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden oluşan projenin teslimleri  Haziran 2018’de planlanıyor. Maltepe’de, Devlet Hastanesi’nin yanı başında metro, E-5 ve sahil yoluna yakın olan Evinpark Ada – Tepe projesinin kaba inşaatı tamamlandı.

Evinpark Kadıköy’le,  Ev-İş-Alışveriş Bir Arada!

Kadıköy’de yükselen Evinpark Kadıköy projesinde ise, yatırımcıya hem karlı hem de konforlu bir yaşam sunuluyor. Karma proje, 467 konut ve 84 adet ticari birim ve alışveriş merkezinden oluşuyor. Evinpark Kadıköy projesinde konutlar: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 alternatiflerinden meydana geliyor. Ev ve işyeri bir arada olsun, alışveriş merkezi de bir adım ötede olsun diyenler için ideal bir proje.

Sefa İnşaat, Yatırımlarına Devam Ediyor!

Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, yeni projeler üretmeye devam ettiklerini söyledi. Sektörde edindikleri tecrübeyle yatırımlara devam ettiklerini dile getiren Öztürk, “Devam edenler ve planladıklarımızla birlikte yıl sonuna kadar bin konutluk yatırım gerçekleştirmiş olmayı hedefliyoruz” dedi.

Henüz satışa sunulmayan projelerinin lansmanını önümüzdeki aylarda yapmayı  planlıyoruz diyen Öztürk, yıl sonuna kadar  da bin konutluk yatırım hedeflerini gerçekleştirmeyi hedeflediklerini  söyledi.

 Sektör, 2. Yarıda İvme Kazanacak!

Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, 200’den fazla iş koluna iş alanı yaratan inşaat sektörünün, ülke ekonomisinin lokomotifi olduğunu kaydetti.

Öztürk, “TÜİK tarafından en son açıklanan Haziran ayı konut satışlarına göre, Türkiye genelinde konut satışları geçen yılın aynı dönemine göre % 8,1 oranında azalarak 97 bin 579 olmuş. Zaman zaman inşaat sektöründe de durgunluk yaşanması normal.” dedi.

Öztürk, ”Eylül ayından itibaren sezonun açılmasıyla birlikte konut talebi ve satışlarının artacağını öngörüyorum. Yeni kampanyalar ile birlikte ivme kazanan sektör en güvenli liman olmayı sürdürüyor.” diye konuştu.

Benzer Yazılar
Güncel Haberler

Yabancıya Konut Satışları Artıyor

Güncel Haberler

Dünyadaki En İnatçı 10 Ev Sahibi

Güncel Haberler

Faizsiz Araba Alma Fırsatı

Güncel Haberler

Faizsiz Ev ve Araba Alma Sistemleri Nasıl İşliyor?