18 July, 2024

Semt Bahçekent’te lansmana özel fiyatlar

İstanbul’un nezih ilçesi Sarıyer Bahçekent’te Sur Yapı imzasıyla ‘Semt Bahçekent’ projesi yükseliyor. 669 daire ve 26 ticari alanın bulunduğu projede daireler lansmana özel fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.

birevim faizsiz ev

Semt Bahçekent’te 67 m² ile 222 m² arasında değişen 26 farklı tipte daire yer alıyor. Lansmana özel fiyatlarla daireler 195 bin TL’den başlıyor. Yaklaşık 125.000 m² inşaat alanına sahip proje, konumu itibariyle de dikkat çekiyor. 3. köprü ve 3. Havalimanına yakın konumda bulunan Semt Bahçekent, 145 dönümlük Hayat Parkı’na da komşu konumda.

Projeye dair açıklamalarda bulunan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas şu ifadeleri kullandı: “Emlak Konut ihalesi ile Bahçekent bölgesinde iki etaplı bir projenin yapımını üstlendik. Semt Bahçekent projemiz bunlardan ilki… Bahçekent, kamu ve gayrimenkul yatırımlarının yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul’un yeni uydu kentinin bir parçası… Bahçekent bölgesindeki en önemli aktör Emlak Konut… Emlak Konut’un öncülüğü ile bölge planlı bir şekilde gelişiyor. Hızla değer kazanan bir uydu kent bölgesi olan Bahçekent, planlı gelişimi ile İstanbul’un önemli lokasyonlardan biri haline geliyor. Sur Yapı olarak Semt Bahçekent ile hem yatırımcıya hem oturumcuya hitap ediyoruz. Birinci etabında 669 daire ve 26 ticari alanın yer aldığı proje lansmana özel 195 bin TL’den başlıyor. Metrekare fiyatlarının 3800 TL civarına geldiği bölgede lansmana özel 2950 TL’den satışa çıkarak hem oturumcuya hem de yatırımcıya ilk günden kazandırmayı hedefliyoruz. Üstelik lansmana özel %5 peşinatla satışlara başlıyoruz. Projede ticari alanların yerleşimini dışa dönük olacak şekilde düşündük. Böylece tüm bölgeye hizmet sağlayacağız. Emlak Konut ihalesi ile üstlendiğimiz projede toplamda 669 konut, 26 ticari alan olmak üzere bölgeye 695 bağımsız bölüm kazandıracağız. Öte yandan bölgenin gelişimi için yaklaşık 300 milyon TL yatırım yapacağız. Projelerimiz ile bölgeye değer katmaya hazırlanıyoruz.”

Sosyal olanaklar açısından site sakinlerine zengin seçeneklerin sunulduğu projede Yansıma havuzları, su merdivenleri, köprüler, göletler, pergola oturma alanları, çocuk oyun alanları, çim aktivite alanları, koşu ringi, fitness salonu, saunalar ve yüzme havuzu da yer alıyor.

Metrekare fiyatlarının 2.950 TL’den başladığı projede ayrıca % 5 peşinat imkanı da alıcılara sunuluyor. Projenin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

birevim
Paylaş