16 June, 2024

Senetle 50 Bin TL Kredi Veren Yerler (1 Günde Kesin)

Acil paraya ihtiyaç duyduğunuz da lütfen tercihiniz tefeciler olmasın. Tefecilik ülkemizde suçtur ve yasal olarak yapanlar cezalandırılır. Peki, acil para nasıl bulabilirsiniz?  Sizin için birkaç başlık hazırladık.

birevim faizsiz ev

Küçük bir miktara ihtiyacınız varsa limitli kredi kartları size yardımcı olacaktır. Vadesiz hesapların kredili mevduat hesapları bulunur 1000-2000 Türk lirası arasında değişir, dilerseniz bu alternatifi değerlendirebilirsiniz.  Yakınlarınızdan borç almak tefeciye gitmekten iyidir.  Devlet kurumları ve vakıflar zor zamanlarınızda başvurmanız gereken legal oluşumlardır.  Aşağıda acil para bulabileceğiniz legal yöntemleri paylaşıyoruz.

Ön Ödemesiz Senetle Kredi

Banka şubeleri size yardımcı olacaktır. Acil para ihtiyaçlarınıza yönelik bankaların yapılanması söz konusudur. Bankalar mobil uygulamaları ile kredi kullandırabilirler. En son verilere göre Akbank 40.000 Türk lirası, Enpara 20.000 Türk lirası, Vakıflar Bankası 20.000 Türk lirası, İş bankası 20.000 bin Türk lirası kredi verebiliyor. Senetle kredi vereceğini söyleyen kişilere lütfen itibar etmeyin.  Daha legal ve BDDK kayıtlı bankaları tercih edin.

PTT Kredi Nasıl Alınır? (55 Bin TL.)

Maddi destek verebilen kurumlardan biri de PTT’dir. 55.000 Türk lirasına kadar kredi desteği verilebilmektedir. Onay sürecinin ardından nakit ödemenizi aşağıdaki bankalardan tahsil edebilirsiniz.

  • Aktif Bank,
  • TEB,
  • Vakıfbank,
  • Burgan Bank,
  • ING Bank,
  • Denizbank

Senetle Kredi Veren Yerler

Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız, sicilinizde bozukluk olabilir. Bankalar haricinde kredi veren faizsiz sistemlere ulaşabilirsiniz. Senediniz varsa Faktoring kuruluşları yardımcı olabilir. Yasal kayıtlı 60’ın üzerindeki Faktoring firmasından destek alabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli, Konya, Antalya gibi şehirlerde bulunan şubelerden destek alabilirsiniz.  Senet ile başvuru yaptığınızda anında komisyon kesilerek hesabınıza yatırılacaktır.

Faktoring firmalarına başvuru için gerekli şartlar şu şekildedir. Sonrasında kimliğiniz, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi ve ikametgâh belgesi ile başvuru yapabilirsiniz.

  • Yasal mevzuata uygun yapılmalıdır.
  • Başvuru sahibi fiili ehliyete sahip olmalıdır.
  • Senet doğru ve eksiksiz doldurulmuş olmalıdır.

Ön Ödemesiz Senetle Kredi

Kredi ile ön ödemesiz yâda faizsiz finans firmaları aracılığı ile kefilsiz nakit para alabilirsiniz.  Bankalar ve 30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz sistemler sizlere destek verebilir.  TC vatandaşı olmanız ve bir gelir beyan etmeniz yeterlidir.  Siciliniz temiz ise 5 dakika içinde dahi onay alabilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası, Akbank, TEB, Denizbank, Vakıflar Bankası, Halkbank gibi bankalar senet kırdırma dediğimiz işlemi yapabilmektedir.  Senetteki tutarı nakde çevirmenize yardımcı olan bankalar vadesi henüz gelmemiş senet ile başvurduklarında belli bir komisyon ödeyerek senet karşılığını nakit’e çevirebilmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twelve + 7 =