21 May, 2024

Seranit Grup Cersaie Fuarı’na Hazırlanıyor!

Seranit Grup, Avrupa seramik sektörünün en büyük fuarı olan Cersaie’ye katılmaya hazırlanıyor.

birevim faizsiz ev

Seranit Grup, Avrupa seramik sektörünün büyük buluşma platformu Cersaie Fuarı’nda, yeni koleksiyonlarını  ziyaretçilerine sunacak. Seranit Grup, dünya seramik sektörünün önemli markalarını buluşturacak olan fuarda, Seranit Porselen ve Serra Seramik 2018 koleksiyonlarıyla oldukça iddialı.

Markanın,Fuarda, inovatif ürünler ve ebat çeşitliliğiyle, yabancı ziyaretçilerin  ilgi odağı olması bekleniyor. Fuar, İtalya’nın Bologna kentinde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sektör profesyonellerini ağırlayacak.

Cersaie Fuarı’nda Seranit Grub’un; Seranit Porselen ve Serra Seramik’in 2018 koleksiyonlarıyla büyük ilgi görmesi bekleniyor. 25 – 29 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda, Seranit Grup ziyaretçilerini Salon 19’daki  D 9 – C 10 standında   ağırlayacak.

Seranit Grup, Dünya Seramik Sektöründe İddialı!

Fuarda, marka ürünlerin ebat çeşitliliğiyle de fark yaratacak. Bu yıl,  40×120, 30×90, 30×120, 90×90, 60×120 ve 70×70 ebatlarına ek olarak üretimine yeni başlanan 22,5×135 ebatlı ürünler de  ziyaretçilerin ilgisine sunulacak.

Seranit Grup, Seravista ve Duostone gibi ödüllü ve inovatif ürünlerinin yanı sıra, geçen yıl büyük ilgi gören, Aquanit porselen duş karosunu da ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Aquanit, küçük banyolardan büyük banyolara kadar bir çok yerde kendine kullanım alanı bulabiliyor. Örneğin  söz konusu ürün, 6 farklı modeliyle hastane, otel, bakım evi, ev, spor merkezi, spa alanları ve havuz duşlarında kullanım kolaylığı sağlıyor.

birevim
Paylaş