18 July, 2024

Sinpaş Altınoran Projesi

İnşatta sektöründe 1974 yılından bu yana hizmet veren Sinpaş GYO’nun en güzel projelerinden biri de Altınoran projesidir. Firma 2007 yılında kurumsal yönetim şeklini tabana yaymak amacıyla kurulmuştur.  Çocuklara özel planlanan projeler yanında geniş yaşam alanlı projeler de firma tarafından hayata geçirilmiştir. Kazanılan sayısız ödül sayesinde firma bugün ülkenin en güvenli markası haline gelmiştir. Altınoran projesi firma tarafından Ankara’nın Çankaya semtinde hayata geçirilmiştir. Şehrin en gözde semtlerinden biri olan Çankaya içinde yeni bir meydan olarak proje oluşmuştur.  Projede 1+1 ile 5+1 oda sayısına kadar evler yer almaktadır. Ayrıca proje alanında geniş bir çarşı görünümü de planlanmıştır. Proje içinde AVM, kreş ve mağaza gibi geniş bir hizmet alanı bulunmaktadır.  Proje ile ilgili yapılan çalışmalar sonrasında ise projenin bittiği gözlemlenmektedir. Projede yer alan daireler 62 metrekareden başlamaktadır. 294 metrekare büyüklüğünde de daireler bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Sinpaş Altınoran Kat Planları

Sinpaş Altınoran kat planları 1+1 daireler 66 metrekareden başlar. 2+1, 3+1 daireler ise 135 metrekare büyüklüğünde yer almaktadır.  4+1 ve 5+1 olmak üzere düzenlenmiştir. 53 blok şeklinde tasarlanan projede 474 adet ofis bulunmaktadır. 2.647 konut ile hayata geçen projenin içinde 91 tanede mağaza yer almaktadır. Projede yer alan daire büyüklükleri 66 metrekareden başlamaktadır. En büyük alan ise 308 metrekareye kadar çıkmaktadır. Şehrin en büyük yaşam alanlarından biri olan projede home ofis planlar da yer almaktadır. Yönetici odası, çalışma alanı ve mutfak şeklinde tasarlanan bu odalar iş ile evin beraber olduğu alanlardır. Manzaralı şekilde tasarlanan dairelerde büyüklüğe göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sinpaş Altınoran Ödeme Seçenekleri

Sinpaş Yapı tarafından inşa edilen Sinpaş Altınoran projesi fiyatları 330 bin liradan başlamaktadır. Daire fiyatları 3 milyon 500 bin liraya kadar yükselmektedir. Projede yer alan daireler, aylık 2 bin 980 bin liradan başlamaktadır. 555 lira taksit ile de projeden ev almak mümkün olabilir. Bu şekilde 360 aya kadar vadesiz ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Projede yer alan evlerin ödeme seçenekleri ve aylık taksit miktarları alıcılar tarafından belirlenmektedir. Proje kapsamında uzun vadeli ve uygun faiz ile ödeme seçenekleri yapılmaktadır.  72 ay vade ile aylık 5000 lira ödeme seçenekleri de projede yer alır. 170 bin ara ödemeli bu seçenek ile ev almanız kolay hale gelecektir. Manzaralı ve 5+1 daireler için dahi uygun ödeme seçenekleri projede bulunmaktadır.

Sinpaş Altınoran Özellikleri

Prestijli bir yaşam planlayanlar için Sinpaş Altınoran, en iyi seçenekleri sunmaktadır. Projede yer alan kayak pisti ile limitsiz yaşam oluşmaktadır. Altınoran Meydan olarak tasarlanan alanda ihtiyaç duyulan her şey bulunmaktadır. Keyifli yaşam yanında projede zevkle çalışma imkanı da bulunmaktadır. Projede yer alan örnek ev ilk aşmada kafanızdaki sorulara cevap oluşturur. Sinpaş Altınoran için standart aidat ücretleri de bulunmaktadır. Projede yer alan evler ve iş yerleri için özel planlama yapılmıştır. Bazı evler hem iş yeri olarak hem de ev olarak kullanılır. Projede mağaza, spor salonu ve hamam bulunmaktadır. Çocuklar için oyun alanları, yeşil alanlar da yine proje alanında bulunmaktadır. Yapay bir göl çevresinde bulunan Sinpaş Altınoran projesinde göl manzaralı evler de bulunmaktadır.

Sinpaş Altınoran Nerede? Ve Yakın Çevresi

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Sinpaş Altınoran projesi elit bir çevreye sahiptir. Proje şehrin en güzel ve saygın semtlerinden biri olan Çankaya içinde ayrı bir meydan şeklinde tasarlanmıştır. Projede yer alan evlere ulaşım için toplu taşıma kullanılabilir. Bilkent ile proje alanı arasında 72 dakika kadar bir mesafe yer almaktadır. Kocatepe konumundan burada yer alan evlere ulaşım ise 57 dakika sürmektedir. Aşti ile arasında yer alan mesafe ise 1 saat kadardır. Gazi Üniversitesi ile Sinpaş Altınoran arasında yer alan mesafe 1 saattir.

birevim
Paylaş

10 Comments

  1. Müge Özcan Reply

    Projenin mimarisi, şehre güzel bir uyumlu olmuş gibi geldi gözüme. Böyle merkezi lokasyonda olupta sırıtmayan bir proje yapmaları çok güzel

  2. Selda Demir Reply

    Sinpaş projelerinde gerçekten mimari bir güzellik oluyor, merkezi lokasyon olması da büyük avantaj

  3. Müge Keskin Reply

    Sinpaş’ın projeleri gerçekten çok güzel oluyor, mimari açıdan şahane bir estetiği oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eighteen − 1 =