24 April, 2024

Sinpaş Finans Şehir  Ön Talebe Çıktı!

Sinpaş Yapı, İstanbul’da  finansın merkezine inşa edilen Sinpaş Finans Şehir projesinde, ön talep toplamaya başladı.

birevim faizsiz ev

Sektörün  önemli markalarından Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen her bir konut projesi, ayrıcalıklı olanaklarıyla yatırımcılardan büyük beğeni topluyor. Mimarisi ve konforlu yapılarıyla, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncülüğünü yapan Sinpaş Yapı, kazandığı başarılarıyla bu  hak ettiğini ortaya koyuyor.

Dünyanın yeni finans üssü olarak nitelendirilen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda olan Sinpaş Finan Şehir yatırımcılardan tarafından merakla bekleniyor. Sinpaş Yapı, yakında lansmanını gerçekleştirmeye hazırlandığı yeni projesi, Sinpaş Finans Şehir için ön talep toplanma sürecine girdi.

Sinpaş Finans Şehir, Yeni Bir Şehir!

Yatırımcıların yakından takip ettiği proje, lokasyonu ve mimari dokusuyla gerek  yerli gerekse yabancı iş dünyasına kazançlı bir yatırım  sunuyor. Sektör de daima yeniliklere imza atan Sinpaş Yapı, şimdiye kadar hayata geçirdiği bütün projelerinde yatırımcı beklentisini arttırmayı başardı. Sinpaş  Finans Şehir projesi,  finansın merkezinde yeni bir şehir olarak yükselmeyi amaçlıyor.

Anadolu yakası’nda yer alan Finans Merkezi’nin, ortalama 70 bine yakın beyaz yakalı personele istihdam sağlaması öngörülüyor. Sinpaş Yapı’nın, Finans Şehir Projesi ise, bu dev finans merkezinin komşusu olarak yer alacak. Proje, yeni bir şehir anlayışla, şehrin merkezinde ve kent hayatından keyif alacak detaylara içeriyor.

birevim
Paylaş